Salon Meblowy Wersal Showroom

Możliwość komentowania Salon Meblowy Wersal Showroom została wyłączona Biznes, Design, New

Jankowy 1G, 63-604 Baranów

Tel. +48 609 05 18 18

e-mail: office@wersal.showroom.com

wersalshowroom.com

Wyjątkowe miejsce na mapie Polski

Nowoczesny, przeszklony budynek, który pozwoli klientom stworzyć wyjątkowe wnętrze, odzwierciedlającą Ich indywidualny styl. Parter salonu został w większości wypełniony modelami z kolekcji Avangarde – czyli znaku rozpoznawczego marki Wersal. Znajdziemy tam również sofy z linii Elegance, którym towarzyszą leżanki i fotele z kolekcji Relax. W centralnej części showroomu ukazują się meble tapicerowane w skórach naturalnych, gdzie topowe modele zostały wyeksponowane w najbardziej ekskluzywnej postaci. Na piętrze ukazuje się nam kolekcja topów i materacy marki Wernigh, a także bogata oferta łóżek. W dalszej części mieszczą się modele z serii Simple oraz Young, czyli bardziej ergonomiczne i ekonomiczne modele. Na obu kondygnacjach znajdziemy zaaranżowane boxy, które nie tylko pięknie eksponują meble, ale przede wszystkim są świetną inspiracją dla klientów, co idzie w parze z myślą shop the look.

Trendy & design

Nieustannie śledzimy najnowsze trendy w dziedzinie designu, aby zapewnić naszym klientom najbardziej stylowe meble na miarę światowych trendów. Nasza oferta obejmuje oryginalne formy i kształty, dzięki czemu każdy klient znajdzie model odpowiedni do swojej przestrzeni. Ekskluzywne meble wypoczynkowe, na które składa się dziesięć kolekcji, gdzie każdy produkt sygnowany logiem Wersal łączy w sobie funkcjonalność i bogate wzornictwo.

Profesjonalna obsługa

Wersal Showroom tworzą profesjonaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasi specjaliści udzielą porad dotyczących stylizacji wnętrza i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.

Restauracja Pod Sofami

Nowo otwarta restauracja, która gwarantuje magiczną podróż kulinarnej ekscytacji. Po wejściu do tego urokliwego miejsca natychmiast czuć wyjątkową atmosferę, jaką oferuje Pod Sofami. Kuchnia opiera się na świeżych, lokalnych składnikach, zestawianych w niezwykle kreatywny sposób przez utalentowany zespół kucharzy. Potrawy są nie tylko smaczne, ale również pięknie podane, co sprawia, że jedzenie staje się prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Sale konferencyjne

Idealne miejsce do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych. Specjalnie zaprojektowane i wyposażone, by zapewnić nie tylko komfort, ale także intymność spotkania. Liczne udogodnienia technologiczne sprawiają, że są to odpowiednie warunki do prowadzenia prezentacji i dyskusji.

Comments are closed.