ECO MARINE – dystrybutor ekskluzywnych jachtów motorowych

Możliwość komentowania ECO MARINE – dystrybutor ekskluzywnych jachtów motorowych została wyłączona Biznes, New, Podróże

Firma ECO MARINE to polska firma będąca oficjalnym dystrybutorem ekskluzywnych jachtów motorowych, której wiodącą marką jest szwedzka stocznia NIMBUS produkująca od 1968 roku łodzie motorowe w klasycznym skandynawskim stylu. Jednostki oferowane przez ECO MARINE przeznaczone są dla motorowodniaków oraz żeglarzy ceniących właściwości nautyczne oraz komfort i wygodę obsługi. Wybierając jacht z naszej oferty masz szansę odkryć niezwykłe miejsca, poczuć tętniącą życiem różnorodność oraz zasmakować niczym nieskrępowanej wolności. Ożywcza dawka żeglarskiej energii – oto formuła ECO MARINE na wakacje marzeń!

Powstanie Firmy ECO MARINE zainspirowane zostało podróżami po różnych akwenach morskich na jachtach żaglowych i motorowych. ECO MARINE jest połączeniem pasji z marzeniami, dzięki niej obcujemy z tym, co naprawdę kochamy i lubimy robić.

Jesteśmy jedynym w Polsce i w Chorwacji oficjalnym przedstawicielem szwedzkiej stoczni oferującej wspaniałe jachty motorowe NIMBUS, PARAGON oraz ALUKIN.

Jesteśmy także w Polsce i w Chorwacji wyłącznym przedstawicielem fińskiej stoczni, która posiada w swej ofercie wyśmienite łodzie motorowe BELLA, FLIPPER, AQUADOR i hybrydy żelkotowo-aluminiowe FALCON. To doskonałe motorówki posiadające wspaniałe walory nautyczne.

Dążymy także do zaoferowania produktu premium, zaprojektowanego przez najbardziej renomowanych światowych projektantów jachtów i wnętrz, skrupulatnie zaprojektowanego i wykonanego przez ekspertów, którzy mają obcesję na punkcie dopracowywania każdego szczegółu. To perła sama w swojej klasie – wspaniałe superekskluzywne jachty z angielskiej stoczni PEARL, której także jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę i Chorwację.

Oprócz dystrybucji jachtów działalność ECO MARINE obejmuje również czarter jachtów motorowych w Chorwacji. Wybór Chorwacji, jako miejsca portu dla naszej Firmy, nie był przypadkowy – od lat jesteśmy zakochani w jej nieskażonej przyrodzie, uwielbiamy obcowanie z jej kulturą, jedzeniem a nade wszystko z nieustannie pogodnymi mieszkańcami, nadto wybrzeże Adriatyku stanowi niezwykle atrakcyjny rejon dla czarteru jachtów. Na północy położony jest malowniczy półwysep Istria oraz zatoka Kvarner, z kolei na południu rozciąga się wybrzeże Dalmacji – krainy, której historia sięga czasów starożytnych. Adriatyk usiany jest tysiącami wysp przybrzeżnych. Niewielkie odległości pomiędzy wyspami i marinami pozwalają uzyskać bezpieczne schronienie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz stanowią nie lada udogodnienie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z żeglarstwem. Bogactwo historyczne oraz przyrodnicze Chorwacji sprawiają, iż żegluga po jej wybrzeżu to nieustająca przygoda oraz wyjątkowe źródło niezapomnianych wrażeń. Duże nasłonecznienie, niewielkie zafalowanie oraz krystalicznie czyste wody Adriatyku przydają żegludze rajskiej egzotyki, co w połączeniu z przysmakami kuchni chorwackiej stanowi gwarancję niezapomnianego odpoczynku.

Zapraszamy do Mariny Pirovac, której położenie w środkowej Dalmacji pomiędzy Zadarem a Splitem, daje duże możliwości dla podróżujących samolotami – łatwo i szybko można się tu dostać i z Warszawy, i z Gdańska, z Wrocławia czy z Krakowa, ale także z wielu innych miast na Świecie. Łatwość dojazdu ma niewątpliwie wpływ na znaczną ilość gości odwiedzających naszą marinę.

W marinie stacjonują otoczone naszą opieką piękne jachty. Od czerwca bieżącego roku udostępniamy do czarteru (w okresach tygodniowych) pięć zachwycających jednostek – NIMBUS 365 Coupe, NIMBUS 405 Flybridge, NIMBUS 305 Coupe, NIMBUS T11 oraz FLIPPER 900 ST. Jachty są nowiutkie i wyśmienicie wyposażone – przebywając na nich możemy odczuć wspaniałą jakość wykonania oraz specyficzny klimat szwedzkiego kunsztu.

Oprócz jachtów czarterowych posiadamy w naszej marinie także jachty do testów, możecie je zobaczyć i sprawdzić je na wodzie, są to: NIMBUS T8, NIMBUS C8, NIMBUS C9, NIMBUS W11, NIMBUS 405 Coupe, AQUADOR 300 HT. Zapraszamy do Mariny Pirovac w Chorwacji.

ECO MARINE Boats Center

22213 Pirovac, Obala Rtine 1A

Marina Pirovac

ECO MARINE

31-542 Kraków, ul. Kordylewskiego 1

GSM: +48 602 36 87 66

e-mail: info@ecomarine.pl

www.ecomarine.pl

Comments are closed.