Orientalna klasyka, elegancja i prestiż w twoim domu

Możliwość komentowania Orientalna klasyka, elegancja i prestiż w twoim domu została wyłączona New, Sztuka, Technologia

Perskie działa sztuki takim oto skrótem możemy określić dywany, które wyglądem przypominają artystyczne kreacje oprawione niczym w ramy. Unikatowe, tkane z najwyższą precyzją ze starannie wyselekcjonowanych włókien.

Motywem przewodnim ręcznie tkanych dywanów Aubusson są kwiaty, dywanów Mir klasyczny deseń. Nowoczesne Gabbeh to kulturowy dorobek tkaczy produkujących cenione na całym świecie indyjskie dywany z Nepalu oraz Tybetu zaś Perskie charakteryzuje florystyczne wzornictwo.

Dywany, niegdyś traktowane jako coś zwyczajnego, dziś są cenione na całym świecie i pożądane przez wielu jako towar klasy premium.

Skoro są to wyroby tak wysoce cenione i zaliczane do kanonu produktów luksusowych, to czy możemy sobie pozwolić na nie w naszych domach? Zdecydowanie tak, ponieważ miejsce tych najznamienitszych jest w muzeach, jednak repliki tworzone na ich wzór są dostępne dla każdego. Co prawda ceny oryginalnych wyrobów bywają wysokie, jednak zakup takiego egzemplarza nie jest wydatkiem, a inwestycją. Bawełniane, wełniane lub jedwabne dywany to towary wysokiej jakości, a najszlachetniejsze są te z kaszmiru. Połączenie motywów botanicznych z geometrycznymi ornamentami sprawia, że wyróżniają się bardzo oryginalnym wzornictwem.

https://dywany-swiata.pl/sklep/

Comments are closed.