Krosno – Innowacyjne podejście do szklanych produktów

Możliwość komentowania Krosno – Innowacyjne podejście do szklanych produktów została wyłączona Biznes, Design, New, Porcelana, Technologia

W kwestii aranżacji wnętrz, szczegóły mają ogromne znaczenie, dlatego warto dbać o oryginalne detale. Niestandardowe pomysły sprawiają, że nasz dom nabiera charakteru. Daj się ponieść fantazji i wykorzystaj istniejące elementy wystroju, do tworzenia oryginalnych aranżacji. Marka Krosno posiada w swojej ofercie produkty, które idealnie się do tego nadają np. szklane stoliki czy wazony.

Szklany stolik – wykorzystaj przestrzeń

Stoliki szklane pełnią rolę nie tylko funkcjonalną, ale również dekoracyjną. Ich designerski charakter przyciąga wzrok i dodaje wnętrzu blasku. A jeśli już o blasku mowa, warto wykorzystać fakt, że szkło jest przeźroczyste.

Szklany stolik postawiony w centralnym punkcie w salonie może nadać pomieszczeniu dodatkowego wymiaru, kiedy w jego wnętrzu wyeksponujemy dekoracje. Swoim kształtem najlepiej sprawdzi się w tym przypadku stolik King

Innym pomysłem na wykorzystanie pustej przestrzeni wewnątrz stolika jest stworzenie lasu, jak w słoiku, tyle że o dużo większym rozmiarze. Wystarczy odwrócić stolik, wypełnić wnętrze keramzytem, piaskiem, ziemią oraz ulubioną rośliną a całość przykryć blatem, najlepiej szklanym, aby wnętrze było odpowiednio doświetlone. Wybierz stolik Queen, a zmieścisz wysoką roślinę.

Natomiast stolik Gambit dobrze sprawdzi się także w sypialni pełniąc rolę stolika nocnego. Stolik choć może wydawać się delikatny, jest niezwykle wszechstronny i praktyczny. Nie zabierze dużo miejsca, a dzięki swej formie nada przestrzeni lekkości i blasku.

Szklany wazon – nie tylko na kwiaty

Wazony od zawsze stanowiły integralną część wystroju naszych domów. Współcześnie dostępne bogactwo różnych kształtów i rozmiarów pozwala nam eksperymentować i wyrażać swoją twórczość np. w postaci świeczników.

Wystarczy dobrać odpowiednie wypełnienie jak muszelki, suszone plastry pomarańczy czy też zioła lub kwiaty. W centralnym punkcie postawić szeroką i wysoką świeczkę a na końcu przewiązać wazon wstążką. Idealnie do tego nadają się wazony które zwężają się pośrodku i rozchylają ku górze.

Innym przykładem zastosowania wazonu jest, używanie go jako karafki do wody. W tym przypadku znajdą zastosowanie wazony wąskie i wysokie. Takie wykorzystanie produktu nie tylko podnosi estetykę serwowanych produktów, ale także pozwala zaoszczędzić miejsca dzięki swojej wielofunkcyjnej roli. Przykładem takiego produktu jest wazon Pure marki Krosno.

Sprawdź bogactwo wazonów z oferty Krosno: https://krosno.com.pl/produkty/wazony

Podsumowanie

Kreuj, twórz, myśl nieszablonowo! Przyniesie to zaskakujące efekty, czasem stając się kluczowym elementem wystroju wnętrz. Dzięki oryginalnym pomysłom, Twoje wnętrze może stać się naprawdę wyjątkowe, odzwierciedlając gust i osobowość.

Wszystkie produkty marki Krosno znajdziesz na: krosno.com.pl

Comments are closed.