TEA&WINE – smak wytrawnego wina

Możliwość komentowania TEA&WINE – smak wytrawnego wina została wyłączona Dieta, Kuchnia, New

Herbata i wino w jednej filiżance.

5

Sylwia Mokrysz

Herbata to wyjątkowy napój. Powstała w Chinach – wg legendy pierwszy napar herbaciany wypił przypadkowo chiński cesarz Shennong – „Boski Rolnik”, ponad 2000 lat p.n.e. W XVI – XVII wieku dotarła do Europy – karawanami z Chin przez Rosję i drogą morską – statkami kupców holenderskich. Wokół herbaty powstało wiele rytuałów – od japońskiej Drogi Herbaty po brytyjski Five o’clock. Kiedyś w Polsce w dobrym tonie było spotykanie się na „fajfie” – inaczej: „na herbatce”. Dziś zwyczaj ten zanikł całkowicie. Szkoda. Na szczęście herbata wraca do łask – zwłaszcza zielona, dobrej jakości i odpowiednio podana. Często jest mieszana z różnymi dodatkami, ziołami, owocami czy aromatyzowana – wszystko to wzbogaca jej smak i zachęca do picia. Stworzyliśmy markę LOYD, aby udostępnić wszystkim, nie tylko „herbaciarzom”, produkt najwyższej klasy. Dlatego susz herbaciany kupujemy tylko w renomowanych plantacjach herbacianych, dbamy o jakość na każdym etapie produkcji, opracowaliśmy specjalne torebki w kształcie piramidki, w których liście herbaciane swobodnie mogą się rozwinąć. Niektóre nasze herbaty dostępne są również w postaci sypkiej. Na rynku pojawiła się właśnie nowa kolekcja herbat LOYD: TEA & WINE. W jednej, magicznej filiżance, połączyliśmy historię dwóch najszlachetniejszych napojów świata: herbaty, skarbu mędrców Wschodu, w rozkosznej otulinie smaku wina – symbolu cywilizacji śródziemnomorskich.1

TEA & WINE inspirowana smakiem wytrawnego BIAŁEGO WINA, to aksamitny, łagodny napar o gładkim, kwiatowym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak drobiu, a także owoców morza i serów.

2TEA&WINE inspirowana smakiem wytrawnego RÓŻOWEGO WINA, to krągły, wartki napar o szlachetnie owocowym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak owoców morza i potraw z ryb, a także deserów.

TEA&WINE inspirowana smakiem wytrawnego CZERWONEGO WINA, 3to dobrze zbudowany napar o bogatym, leśnym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak potraw mięsnych, a także dziczyzny i sera.

 

 

www.loydtea.pl

 

Comments are closed.