DOMY I APARTAMENTY NAD MORZEM Z MARINĄ

Możliwość komentowania DOMY I APARTAMENTY NAD MORZEM Z MARINĄ została wyłączona Biznes, New

TO PRZYSTAŃ TWOICH MARZEŃ

Dawny Wolin to 35 domów i aparthotel z 36 apartamentami z własną mariną w otoczeniu obszaru objętego programem Natura2000. Nasza oferta obejmuje luksusowe domy i apartamenty.

Kompleks zlokalizowany jest w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Zastań, na wyspie Wolin bezpośrednio nad Zalewem Kamieńskim niespełna 2 km od morza. Wokół rozciąga się zapierający dech w piersiach pejzaż zatoki. Unikalność miejsca rozkocha w sobie zarówno miłośników żeglarstwa, sportów wodnych i rowerowych podróży, jak i wolących nieco mniej aktywny wypoczynek. Sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego gwarantuje niespotykane bogactwo natury, znajdują się tutaj także najczystsze plaże w Polsce oraz liczne szlaki piesze i rowerowe. Do dyspozycji wszystkich Mieszkańców i Gości pozostają restauracja, marina, basen wraz ze strefą relaksu oraz usługi concierge przez cały rok.

Domy i apartamenty z mariną Dawny Wolin to pewność nieskrępowanej swobody i jednocześnie perspektywa inwestycji dla spoglądających w przyszłość.

BOGACTWO NATURY

Odkryj piękno Zalewu Kamieńskiego – kajakarskiego, żeglarskiego i windsurfingowego raju o powierzchni ponad 125 km². Spotkasz tutaj takie gatunki ptaków jak perkoz, płaskonos, błotniak, kormoran czy łabędź.

SPORTY WODNE

Zalew Kamieński to idealne miejsce dla sportów wodnych. Znajdziesz tutaj wyznaczone w okolicy szlaki kajakowe, dostęp do wycieczek po akwenie, wind- i kitesurfing, wypożyczalnie żaglówek, łodzi motorowych i rowerów. Na zalewie odbywają się m.in. międzynarodowe regaty żeglarskie Crewsaver Cup. Aparthotel Dawny Wolin posiada własną marinę, co w kwestii sportów wodnych jest nieocenioną zaletą.

SZLAKI ROWEROWE

Woliński Park Narodowy znajdujący się 5 minut drogi na zachód oferuje mnogość szlaków pieszych i rowerowych w otoczeniu niezakłóconego spokoju natury. Przez Zastań przebiega obecnie jedna z najdłuższych tras rowerowych w Polsce – Velo Baltica, a 10 km na południe licząca ponad 200 km trasa Blue Velo.

35 domów

36 apartamentów

restauracja

basen & strefa relaksu

dostęp do mariny

10 minut do morza

concierge

Comments are closed.