Czas. Kolor. Przestrzeń” 

Możliwość komentowania Czas. Kolor. Przestrzeń”  została wyłączona New, Wydarzenia

od 08 do 14 maja 2023 roku

Wieczorową porą w maju zapraszamy do ogrodu szczecińskiej Willi Lentza na niezwykłe wydarzenie „Czas. Kolor. Przestrzeń” – prezentację nowatorskiej formy audiowizualnej. Ta wirtualna galeria stanowić będzie wielobarwne, immersyjne doświadczenie świata sztuki. Pokazy potrwają od 8 do 14 maja. 13 maja z okazji Nocy Muzeów wstęp wolny!

Wirtualne spotkanie ze światem sztuki będzie odbywać się przez cały tydzień w ogrodach Willi Lentza. Każdego dnia czeka na nas 5 pokazów – rozpoczną się o 21:30 i potrwają do północy, co pół godziny każdy. 

To niezwykłe przeżycie formy audiowizualnej. Dzięki połączeniu najnowszych technik animacji 3D i nowatorskiej scenografii, odkryjemy nowy wymiar obcowania z malarstwem wielkich mistrzów. Barwa, kompozycja i przestrzeń staną się głównymi bohaterami zaprojektowanej malarskiej fabuły.

Na wydarzeniu pojawią się wizualne cytaty m.in. Kandinsky’ego, Klimta i Fangora, które stanowić będą wstęp do świata malarstwa. Czas, kolor, przestrzeń – wszystko, co łączy wydarzenia artystyczne tworzone w Willi Lentza.

Czas. Kolor. Przestrzeń” 

08.05 – 14.05.2023 r.

21:30 – 00:00

Opracowanie i przygotowanie projektu (wg. koncepcji Willi Lentza): Pushka Studio

Willa Lentza, al. Wojska Polskiego 84

70-482 Szczecin

Comments are closed.