Rezydencja Rycerska

Możliwość komentowania Rezydencja Rycerska została wyłączona Architektura, Hotele

Centrum Krakowa, gdzie przeważa zabytkowa zabudowa pierzejowa, zdaje się być już w pełni aaarycerskazagospodarowane. Bardzo trudno jest znaleźć atrakcyjny teren pod nową inwestycję i w sposób interesujący wpisać nowoczesną konstrukcję w istniejące od lat otoczenie. Jednym z wyjątków może być „Rezydencja Rycerska”, budynek mieszkalno-usługowy, wzniesiony u zbiegu ulic Sandomierskiej i Konopnickiej.

Budynek sąsiaduje od wschodu z ogrodami Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA, przy Bulwarze Poleskim, oraz przylega bezpośrednio do Muzeum Sztuk Wschodu i Szkoły Języka Japońskiego, w niewielkiej odległości od Centrum Konferencyjnego ICE. Z większości mieszkań w budynku rozpościera się ponadczasowy widok na Wawel i bulwary wiślane.

Budynek zlokalizowany przy głównej arterii Krakowa, wpisał się już w jego krajobraz i stał się obiektem dobrze rozpoznawalnym. Z jednej strony zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, z drugiej, jego położenie nad Wisłą, daje mieszkańcom możliwość rekreacji, obcowania z naturą i codziennego podziwiania najznamienitszych krakowskich zabytków.

Treść dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Prosimy o zalogowanie się.

Zapraszamy zainteresowanych do odwiedzenia naszego biura sprzedaży i urządzonego apartamentu pokazowego w Rezydencji Rycerskiej, przy ul. Sandomierskiej 3 w Krakowie.
Na wizytę można się umówić telefonicznie pod numerem: 12 378 46 10.
Mamy jeszcze wolne mieszkania, ale warto się pospieszyć, bo tych atrakcyjniejszych może wkrótce zabraknąć.

Comments are closed.