Moda na Targi KRAKDENT®

Możliwość komentowania Moda na Targi KRAKDENT® została wyłączona Stomatologia, Wydarzenia


Co łączy świat mody i stomatologię?

Tego dowiedzą się osoby, które w dniu 11.04. odwiedzą EXPO Kraków i wezmą udział w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® – wydarzeniu uznawanym przez wielu przedstawicieli branży stomatologicznej za najważniejsze targowe spotkanie nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej.
Już dziś możemy zdradzić, że gościem targów będzie Eva Minge – znana na całym świecie projektantka mody. Pierwszego dnia Targów KRAKDENT® (11 kwietnia, godz. 14:00) odwiedzający będą mogli wziąć udział w pokazie mody Medora by Eva Minge. Odbędzie się on na scenie KRAKDENT MeetUp w Hali Dunajec. Podczas pokazu zaprezentowana zostanie kolekcja odzieży medycznej, która jest efektem współpracy projektantki z marką MEDORA.

Lekarskie uniformy nie muszą być nudne. Nie od dziś widomo, że kolory wpływają nie tylko na nasz nastrój, ale również na psychikę. Pozytywne nastawienie jest szczególnie ważne podczas wizyty
w gabinecie stomatologicznym. Dlatego dentyści przykładają coraz większą wagę do kolorów i fasonów swoich uniformów. Można to dostrzec na Targach KRAKDENT®, gdzie stoiska z odzieżą medyczną każdego roku budzą ogromne zainteresowanie.

Moda na wiedzę

Tegoroczna nowość – scena KRAKDENT MeetUp to również miejsce licznych prezentacji. Targi KRAKDENT® oferują bogaty program szkoleniowy: KRAKDENT-edu, a w nim Kongres Dental Spaghetti, konferencje i szkolenia firm organizowane w salach seminaryjnych podczas targów oraz liczne warsztaty na stoiskach. Imponująca liczba branżowych nowości, wśród których znajdziemy wszystko: od unitów, skanerów przez narzędzia chirurgiczne, materiały i preparaty wykorzystywane w trakcie zabiegów po najnowszej generacji technologie wspierające lekarzy w codziennej pracy. To wszystko czeka na tych gości, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz wymienić się doświadczeniem.

Spotkajmy się na Targach KRAKDENT®
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT®, 11-13.04.2019
Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

Comments are closed.