SUN-VITA – zdrowy tryb życia oraz promowanie naturalnych metod leczenia

Możliwość komentowania SUN-VITA – zdrowy tryb życia oraz promowanie naturalnych metod leczenia została wyłączona Dieta, New, Zdrowie

Firma SUN-VITA powstała z myślą o propagowaniu zdrowego trybu życia oraz promowaniu naturalnych metod leczenia, a także dla osób które chcą poprawić stan swojego zdrowia, a nie wiedzą jak i czym tego dokonać.
W ciągu naszej długoletniej pracy, wprowadziliśmy do sprzedaży wiele urządzeń rehabilitacyjno-leczniczych między innymi takich firm jak Biocomfort czy Casada. Łączy je najwyższa jakość oraz dbałość o zdrowie.
W ofercie naszej firmy znajdują się również urządzenia do wyciskania soku, wspomagające leczenie chorób cywilizacyjnych oraz profilaktykę zdrowotną.

Obecnie jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę, wyciskarek soku marki DISCOVERY.
Dla państwa komfortu i wygody, uruchomiliśmy stronę internetową, www.sokidlazdrowia.pl umożliwiającą Państwu stały dostęp do naszych produktów jak i możliwość dokładnego zapoznania się z nimi oraz korzystanie z naszych promocji . Zapraszamy również na międzynarodowe targi i kiermasze organizowane w całej Polsce, gdzie jest również możliwość nabycia niektórych z tych produktów.

Często się słyszy “Pij soki, będziesz zdrowy”. Jednak sok sokowi nie jest równy. Gotowe soki w kartonach, zostały poddane procesowi pasteryzacji, przez co zniszczono w nich między innymi enzymy. Dzięki takim zabiegom , sok taki może stać na sklepowej półce i ma dłuższy termin do spożycia, niż sok świeżo wyciskany.
Zachęcamy Cię więc do przyrządzania świeżych soków w domu. Zajmie Ci to maksymalnie kilka minut a co najważniejsze jesteś świadomy tego co wchodzi w skład soku i jakie ma on właściwości, w zależności jakie warzywa lub owoce włożysz.
Wielu ludzi czerpie przyjemność ze słońca. Gdy regularnie przebywamy w jego promieniach, czujemy się lepiej i wyglądamy zdrowiej. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia „upłynnionej” formy światła słonecznego, mianowicie chlorofilu.
Jest on tak samo ważny jak promienie słoneczne! Życie nie jest możliwe bez słońca, ale nie powstanie także bez chlorofilu. Chlorofil to płynna energia słoneczna.

Przepis na sok dla chorujących na serce”norton

3 łodygi selera naciowego,
pół szklanki owoców leśnych ( maliny czernice lub borówki),
1 pomidor,
1 grejpfrut,
1 czerwona cebula,
1 ząbek czosnku.

alfaton2

Wyciskarka Norton

Najmocniejszy silnik 300 W
Najmniejsze obroty 37 RPA
Największy otwór 78 mm
Salon sprzedaży
SUN-VITA
Gliwice,
ul. Piastowska 7/lok2
tel. 502 526 733
www.sokidlazdrowia.pl

 

Comments are closed.