„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Tu warto przyjechać

Możliwość komentowania „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Tu warto przyjechać została wyłączona New, Zdrowie

„Solanki” jedno z najpiękniejszych zakątków na terenie Kujaw. Tętniące przyrodą tereny wypełnione uzdrawiającą mocą peloidów. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław – jeden z największych kurortów leczniczych na terenie Inowrocławia i Kujaw z pełną gamą możliwości. Warto tu przyjechać o każdej porze roku.

Kompleks uzdrowiskowy – „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław – otoczony jest przez zachwycający przyrodą Park Solankowy o powierzchni ponad 85 hektarów. Jedną z głównych atrakcji są tężnie, które są jednymi z największych w Europie i drugimi pod względem wielkości w Polsce. Takie otoczenie sprzyja spacerom, działa witalizująco, potęguje efekty uzdrowiskowej kuracji oraz tworzy niepowtarzalną, pełną harmonii atmosferę. To miejsce idealne dla osób ceniących sobie dbałość o zdrowie i poszukujących wytchnienia oraz chwili relaksu.

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław przez cały rok zaprasza na pobyty lecznicze z zabiegami, turnusy specjalistyczne pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów oraz pobyty w ramach pakietów SPA wypełnione zabiegami niosącymi ukojenie i relaks.

Ośrodek oferuje najwyższą jakość rehabilitacji, możliwość aktywnego wypoczynku i komfortowe warunki pobytowe. Terminy pobytowe są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb Gości. W celu rezerwacji miejsca wystarczy zadzwonić pod numer: 52 35 63 100 lub napisać pod adres recepcja@solanki.pl

Comments are closed.