Śniadanie w ogrodzie Augusta Lentza

Możliwość komentowania Śniadanie w ogrodzie Augusta Lentza została wyłączona New, Wydarzenia

Już 8 czerwca odbędzie się kolejne kulturalne śniadanie organizowane w ogrodzie Augusta Lentza. Najbliższe plenerowe wydarzenie zadedykowane będzie Jackowi Nieżychowskiemu, zasłużonemu dla szczecińskiej kultury. O atmosferę podczas spotkania zadba aktor szczecińskich scen – Konrad Pawicki, który (jak tradycja każe) wcieli się w rolę byłego właściciela rezydencji – Augusta Lentza.

Podczas spotkania zostanie przywołana atmosfera lat 60. XX wieku, dlatego uczestnicy będą proszeni o stosowny ubiór. Osoby, które zaprezentują najciekawsze kreacje otrzymają specjalne nagrody. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, wśród nich m.in.: koncert kwartetu smyczkowego – muzyka z czasów Augusta Lentza, koncert Lucyny Boguszewskiej – popularne arie operetkowe, koncert A. Radwan i M. Starnawskiego – muzyka rozrywkowa lat 60., możliwość uczestniczenia w zwiedzaniu Willi Lentza wraz z przewodnikiem, projekcja filmu o Jacku Nieżychowskim, wspomnienia oraz degustacja ulubionych potraw współtwórcy Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie.

Śniadanie na trawie rozpocznie 8 czerwca się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 15:00. Na jego ostateczny kształt i program będą mieli wpływ przede wszystkim biesiadujący.

Comments are closed.