SYLWIA ROMANIUK – WYBITNA POLSKA PROJEKTANTKA NA FESTIWALU FILMOWYM W CANNES

Możliwość komentowania SYLWIA ROMANIUK – WYBITNA POLSKA PROJEKTANTKA NA FESTIWALU FILMOWYM W CANNES została wyłączona Biznes, Ludzie, Moda, Wydarzenia

SYLWIA ROMANIUK – WYBITNA POLSKA PROJEKTANTKA, WŁAŚCICIELKA MARKI SYLVIA, UBIERA NAJWIĘKSZE GWIAZDY ŚWIATOWEGO KINA NA FESTIWALU FILMOWYM W CANNES.

FESTIWAL FILMOWY W CANNES TO WIELKIE ŚWIĘTO KINA I… MODY. TAK SAMO GŁOŚNO JEST O KREACJACH GWIAZD, CO O PREZENTOWANYCH NA NIM FILMACH. W TYM ROKU NA CZERWONYM DYWANIE MAMY SZANSĘ ZOBACZYĆ NAJWIĘKSZE GWIAZDY W PROJEKTACH POLSKIEJ PROJEKTANTKI COUTURE – SYLWII ROMANIUK, WŁAŚCICIELKI DOMU MODY SYLVIA

CAP D’ANTIBES, FRANCE – MAY 23: Carina Zavline attends the amfAR Cannes Gala 30th edition Presented by Chopard and Red Sea International Film Festival at Hotel du Cap-Eden-Roc on May 23, 2024 in Cap d’Antibes, France. (Photo by Eamonn M. McCormack/Getty Images)

77. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes wystartowała! To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kina. Tłumy paparazzi, dziennikarzy i krytyków filmowych przyjechało na Lazurowe Wybrzeże, by godzina po godzinie relacjonować to wydarzenie. Na wiele tygodni przed rozpoczęciem festiwalu spekuluje się na temat kandydatów do Złotej Palmy, jednak w czasie jego trwania obok filmów, tematem numer jeden stają się festiwalowe kreacje gwiazd.

CANNES, FRANCE – MAY 18: Urvashi Rautela attends the “Emilia Perez” Red Carpet at the 77th annual Cannes Film Festival at Palais des Festivals on May 18, 2024 in Cannes, France. (Photo by Gisela Schober/Getty Images)

Słynny czerwony dywan na schodach prowadzących do Pałacu Festiwalowego na kilkanaście dni staje się najważniejszym wybiegiem mody, a prezentowane na nim kreacje często przechodzą do historii. W tym roku największe gwiazdy światowego kina będą mogły zaprezentować się w sukniach Sylwii Romaniuk, polskiej wizjonerki mody w duchu haute couture. 12 wyjątkowych kreacji dostępnych będzie w RED CARPET SHOWROOM w Hotelu Barrière Le Majestic dla najważniejszych gwiazd kina.

CAP D’ANTIBES, FRANCE – MAY 23: (L-R) Lara Lepp and Carina Zavline attend the amfAR Gala 2024 Presented by The Red Sea International Film Festival – The 76th Annual Cannes Film Festival at Hotel du Cap-Eden-Roc on May 23, 2024 in Cap d’Antibes, France. (Photo by Daniele Venturelli/Getty Images for Red Sea International Film Festival )

Sylwia Romaniuk słynie z wytwornych, niepowtarzalnych sukni, które idealnie wpisują się w festiwalowy klimat. Niezwykła dbałość o detale, misternie wykonane zdobienia, formy podkreślające sylwetkę wyróżniają projekty artystki. Sylwia Romaniuk doskonale rozumie kobiety i ich potrzeby, a jej suknie pomagają wydobyć, to co w nich najpiękniejsze. Nie można przejść obok nich obojętnie. A o to przecież chodzi w Cannes!

Kino i moda to sztuka najwyższych lotów. To też rodzaj artystycznego doświadczenia. Nie ma kina bez mody, trudno wyobrazić sobie też modę bez kina. Te światy nieustannie oddziałują na siebie, są nierozłączne. Kino wyznacza trendy, ale wcześniej kreują je projektanci. W swojej pracy często bywam reżyserką – opowiadam historie kobiet, które ubieram, odkrywam je, a czasami piszę na nowo scenariusz na przyszłość. To ogromny zaszczyt być częścią najważniejszego Festiwalu filmowego. Czuję się tu, jak w domu!” – mówi Sylwia Romaniuk o swojej obecności w Cannes.

CAP D’ANTIBES, FRANCE – MAY 23: Allegra Ream and Jordan Barrett attends the amfAR Cannes Gala 30th edition Presented by Chopard and Red Sea International Film Festival at Hotel du Cap-Eden-Roc on May 23, 2024 in Cap d’Antibes, France. (Photo by Mike Marsland/WireImage)

Sylwia Romaniuk od lat zdobywa serca miłośników mody na całym świecie, a jej kreacje cieszą się ogromnym uznaniem. Tegoroczne wyjście po najsłynniejszym czerwonym dywanie w Cannes potwierdziło jej status wybitnej projektantki. Jedną z gwiazd, która wybrała kreację domu mody SYLVIA, była Urvashi Rautela. Urvashi to uznana, światowej sławy aktorka Bollywood, modelka i aktywistka na rzecz praw osób upośledzonych w Indiach. Na festiwalu pojawiła się w balowej kreacji stworzonej przez Sylwię Romaniuk, ozdobionej motywem kosmosu i nieregularnym kształtem spódnicy.

Khawlah Alshyban, arabska prezenterka i modelka, zachwyciła gości lawendową kreacją o długości midi, ręcznie wyszywaną kwiatami 3D. Kreacja dodała jej lekkości i sprawiła, że prezenterka wyglądała obłędnie. Ponadto na czerwonym dywanie w kreacjach polskiej marki pojawiły się również modelka Martina Canales, celebrytka Janelle Zharmenova, producentka Zara McDermott oraz prezenterka Khawlah Alshyban.

Polska marka SYLVIA była także wyjątkowo widoczna na gali AMFAR. Na kreacje tworzone przez Sylwię Romaniuk zdecydowała się supermodelka i aktorka Carina Zavaline. Carina zachwyciła publiczność prześwitującą, ręcznie wyszywaną kreacją z piórami i głębokim dekoltem. Na tej samej gali w kreacji Sylwii Romaniuk pojawiła się także modelka Allegra Ream. Allegra olśniła wszystkich granatową suknią, ręcznie wyszywaną kamieniami, z odważnie wyciętymi plecami, które podkreśliły jej perfekcyjną figurę.

Sylwia Romaniuk po raz kolejny udowodniła, że polska moda może śmiało konkurować na arenie międzynarodowej. Jej unikalne projekty, pełne elegancji i oryginalności, zdobyły uznanie nie tylko na czerwonym dywanie w Cannes, ale także w sercach światowych gwiazd. Dom mody SYLVIA stał się synonimem luksusu i niepowtarzalnego stylu, a jego założycielka nie przestaje zaskakiwać swoimi niesamowitymi kreacjami.

W czasie festiwalu będziemy informować Państwa o gwiazdach reprezentujących Dom Mody SYLVIA.

Comments are closed.