PROCEANIS – INNOWACYJNA PIELĘGNACJA SKÓRY OD WEWNĄTRZ

Możliwość komentowania PROCEANIS – INNOWACYJNA PIELĘGNACJA SKÓRY OD WEWNĄTRZ została wyłączona Kosmetyki, Medycyna, New, Wydarzenia

PROCEANISKWAS HIALURONOWY do picia HYALURON DRINK.

To kwas hialuronowy można pić?” – to zdecydowanie najczęściej zadawane pytanie naszych przyszłych klientów. Tak! I jest to skuteczne. Jak się okazuje, nie tylko można go wstrzykiwać, a płynna postać suplementu diety z kwasem hialuronowym to zdecydowanie bardziej biodostępna forma podania tego składnika dla organizmu niż tabletki czy proszek. Coż więc może być innowacyjnego? Zaczniemy od tego, że suplementacja kwasu hialuronowego jeszcze nigdy nie była prostsza i wygodniejsza.

Niemiecka, rodzinna marka PROCEANIS wywodząca się z pięknego Hamburga powstała z inspiracji własnych pasji życiowych dwojga przyjaciół, którzy mieli sporo na codzień sporo do czynienia z oceanem oraz zdrowiem. Już w samej nazwie możemy odnaleźć słowo Ocean, które symbolizuje nic innego jak fakt, że my sami, tak jak ocean składamy się z wody. Woda jest kluczem do wielu procesów życiowych, a dla organizmu, w tym skóry to podstawa do prawidłowego funkcjonowania i zachowania jej witalności. Nie ma co ukrywać, że w 2010 r. kiedy pojawił się ArthroFill pierwszy produkt z kwasem hialuronowym na stawy, mało kto wiedział, że można tę substancję spożywać w celach naprawy i regeneracji mazi stawowej, mimo, że iniekcja była już czymś powszechnym. To dzięki już istniejącym badaniom klinicznym Proceanis odważył się przekonać jakie działanie osiągniemy podając odpowiednią dawkę w postaci suplementu diety.

W przeciągu kilku lat, kolejne badania ukazywały nic innego, jak fakt, że kwas hialuronowy ma obszerne działanie dla naszego organizmu i wpływa na wiele narządów uzupełniająco i regeneracyjnie, ale niezmiennie pozostaje substancją ubywającą z organizmu wraz z wiekiem.

Beauty Drink – naturalne piękno w kieliszku

Gdy udało się zrozumieć szereg zastosowań tego składnika szczególnie w przypadku skóry, która stanowi ponad 50% kwasu hialuronowego w całym organizmie, Proceanis stworzył produkt o niepowtarzalnym składzie, który dostarcza niezbędnych składników do zachowania świeżej, nawilżonej, promiennej i zdrowej skóry. Formuła PROCEANIS bazuje na naturalnych ekstraktach z owoców i warzyw z dodatkiem minerałów. Pełen skład produktu to naturalny: ekstrakt z granatu, sok z fioletowej marchwi, syrop z kokosa, szafran, witamina C, cynk, biotyna, niacyna, potas, witaminy B2 oraz A, które wpływają także na funkcję układu odpornościowego, ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym oraz właściwą pigmentację włosów i skóry. Pewnie zastanawiasz się gdzie ta innowacja ? Otóż, nasz organizm zawiera kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczkowej i długości łańcucha cząsteczek. Co więcej badania wykazały, że kwas hialuronowy zawarty w Hyaluron Drink pełni niesamowitą funkcję transportującą jony odżywcze bezpośrednio do głębszych warstw skóry, w tym włosów, paznokci czy tkanek łącznych, zapewniając ich wysoką przyswajalność.

Połączenie tych składników z dwoma najważniejszymi cząsteczkami kwasu HA – mało i wielkocząsteczkowego o długim i krótkim łańcuchu, dało w krótkim czasie bardzo zadowalające efekty. I tu pojawia się najważniejsze pytanie. „Kiedy mogę się spodziewać efektów ?” Na to pytanie ciężko było nam odpowiedzieć w 2020 r jak zaczynaliśmy na rynku polskim, opieraliśmy się tylko o wrażenia i opinie już istniejących klientów za granicą. Jednak każdy organizm jest inny, a każda skóra wymaga innej pielęgnacji – szczególnie od wewnątrz. Po 3 latach w Polsce oraz dzięki obszernej współpracy z ponad 150 gabinetami kosmetologicznymi w tym klinik medycyny estetycznej oraz trychologów i fryzjerów, zaobserwowaliśmy efekty na wielu płaszczyznach. Poza efektami, który uzyskaliśmy we własnych badaniach klinicznych na ochotnikach ( 69% wzrost nawilżenia skóry, 13% wzrost elastyczności skóry ) mogliśmy obserwować zdecydowanie szybszy wzrost cebulki włosa, poprawę kolorytu skóry, nawet u klientów z przebarwieniami, poprawę kondycji skóry szczególnie u osób po 50 r. życia, zanik objawów związanych z atopowym zapalaniem skóry czy egzemą, ogólną poprawę kondycji włosów w tym mniej wypadających włosów i wiele innych efektów, którymi dzielimy na się na naszych socjal mediach i stronie www.proceanis.com.pl

Zainteresowanie kwasem hialuronowym wzrosło także dzięki pojawiającym się zabiegom iniekcji tego składnika w klinikach medycyny estetycznej. Dlaczego więc by nie wspierać procesu spowolnienia starzenia się skóry od środka? Wyzwanie polega na tym,66 że zewnętrzne zastosowanie preparatów z tym składnikiem wykazuje ograniczoną skuteczność, ponieważ kwas hialuronowy nie przenika do głębszych warstw skóry. Innymi słowy, możliwości jego wykorzystania w organizmie są ograniczone.

Inaczej jest w przypadku dostarczania go do organizmu od wewnątrz. Wiemy już, że iniekcja jest skuteczna. Jednak długo polacy nie mogli się przekonać do suplementacji tego składnika, ale to wynika z tego, że nie wiemy jak odczytywać skład danego preparatu tzn. jaka jest zawrtość kwasu, jaką ma cząsteczkę i czy jego postać będzie dla nas biodostępna, innymi słowy czy się wchłonie?

PROCEANIS znał te zagadnienia ponieważ rynek niemiecki w temacie suplementacji jest bardzo wymagający. Dlatego kilka lat temu PROCEANIS opracował własny szlak metaboliczny preparatu, który pokazuje co dzieje się z kwasem hialuronowym w momencie jego spożycia. Płynny kwas hialuronowy wnika do kolejnych warstw skóry poprzez układ krwionośny, dzięki temu szybko, wyraźnie, a przede wszystkim trwale poprawia się jej kondycja.* Co więcej wiemy z badań, że wystarczy 15 g aby uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na ten składnik. To tak niewiele, ale rzecz w tym, aby mniej więcej taka ilość realnie dotarła bezpośrednio do tkanek. W przypadku Hyaluron Drink Na efekty nie trzeba czekać długo. Zachodzące zmiany stopniowo widać na całym ciele, jedne z szybszych efektów jakie zanotowaliśmy pojawiły się już po 2 tygodniach suplementacji.**

*badania kliniczne potwierdzają działanie kwasu hialuronowego przez spożycie

** Hyaluron Drink dzięki opatentowanej formule zaczyna swoje działanie natychmiast po spożyciu.

PROCENIS nie tylko DLA PROFESJONALISTÓW
Od początku skupiliśmy swoją pracę na edukacji i podejmowaniu współprac z kosmetologami, lekarzami i innymi specjalistami w branży beauty aby jak największa społeczność mogła dotrzeć bezpośrednio do Hyaluron Drink. Rok 2020 był wyzwaniem, a kolejne dwa lata pozwoliły nam bardziej zrozumieć potrzeby nieustannie zmieniającego się rynku beauty. Dzisiaj mamy na pokładzie, stałych i zaangażowanym partnerów, którzy nie tyle sami przekonali się o działaniu Hyaluron Drink, ale otwarcie edukują swoich klientów i chętnie polecają Hyaluron Drink jako uzupełnienie zabiegów wykonywanych w swoich gabinetach. Kwas hialuronowy jest praktycznie niedostępny w pokarmie, jest go bardzo niewiele. Oczywiście możemy stymulować produkcję własnego kwasu hialuronowego i kolagenu odpowiednią podażą składników odżywczych i dbaniem o zdrowie w sposób całościowy, jednak proces ubytku tego składnika w skórze jest nieunikniony. Hyaluron Drink jest dla każdego, jest odpowiedni również dla kobiet w ciąży i karmiących, cukrzyków, alergików, produkt nie ma żadnych przeciwskazań i można go spożywać naprzemiennie z innymi suplementami lub okresowo. Zachęcamy każdego klienta do bezpośredniego kontaktu z nami lub naszymi partnerami jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania związane z suplementacją.

HOLISTYCZNE WZMOCNIENIE

Hyaluron Drink powstał dzięki wieloletnim doświadczeniom i badaniom niemieckiej firmy PROCEANIS®, która specjalizuje się wyłącznie suplementacją i badaniami nad kwasem hialuronowym od ponad 10 lat. To one umożliwiły opracowanie unikalnej formuły Advanced Beauty Formula, która została opatentowana. Połączenie Hyaluron Drink z żywnością to najlepsza i najskuteczniejsza forma uzupełnienia kwasu hialuronowego w organizmie i dostarczenie składników odżywczych organizmowi.

Piękno jest w Tobie, wystarczy o nie zadbać!

Comments are closed.