Faustyna Kowal

Możliwość komentowania Faustyna Kowal została wyłączona Design, Ludzie

Możliwości architektury wnętrz są niesamowite i nieskończone. Aranżacje powinny dawać radość, tworzyć atmosferę relaksu, a przede wszystkim budować wyjątkowe wrażenia. Zdaniem Faustyny Kowal z firmy Kowal Studio architektura jest tym niezwykłym narzędziem, które potrafi bezpośrednio i zmysłowo oddziaływać na człowieka.

Aby wnętrze dawało uczucie komfortu i piękna, było funkcjonalne i cieszyło oko przez wiele lat, potrzeba profesjonalnej ręki, która zwykłe pomieszczenie zamieni w przestrzeń pasującą do duszy i charakteru właściciela. Ekspertem w tej dziedzinie jest krakowskie studio Kowal, firma ceniona za rzetelność, kreatywność i zrozumienie potrzeb klienta. Pracują tu ludzie zafascynowani rzeczami pięknymi i estetycznymi, dla których projektowanie to przede wszystkim pasja. Z niezwykłą energią i zaangażowaniem przekształcają marzenia w obraz, a potem realną rzecz. Rynek nieruchomości i architektury wnętrz nieustannie narzuca nowe rozwiązania, za którymi trzeba nadążać, a tym samym ciągle poszerzać swoją wiedzę, co jest szczególnie istotne w tej branży. Śledzenie nowinek, doszkalanie się, baczne obserwowanie trendów owocują coraz to śmielszymi, innowacyjnymi pomysłami, dzięki którym powstają wnętrza nieoczywiste, eleganckie i niezwykle praktyczne. Zawód architekta wnętrz jest szczególny, wymaga ciągłej pracy, wyznaczania standardów i stawiania kolejnych wyzwań. Dobry architekt musi posiadać przestrzenną wyobraźnię, zdolności manualne i oczywiście mieć poczucie harmonii oraz dobrego smaku.

Zadowolenie klienta to priorytetowe założenie projektantów Studia Kowal. Aby to osiągnąć, niezbędna jest ścisła współpraca na linii klient – architekt – wykonawca. Od momentu przekroczenia progu studia, klient otaczany jest profesjonalną opieką, która kontynuowana jest aż do momentu zakończenia inwestycji. Tworzenie własnej, wymarzonej przestrzeni jest bardziej satysfakcjonujące, kiedy ma się do dyspozycji profesjonalistów, którzy nie narzucają, ale słuchają, doradzają i przekształcają nawet najbardziej szalone pomysły w gotowy projekt. Efektem indywidualnego i cierpliwego podejścia do klienta są unikatowe i niepowtarzalne aranżacje. Kowal Studio może pochwalić się realizacjami na dużych powierzchniach jak apartamenty, domy i obiekty, które wymagają najwyższych standardów i luksusowego wykończenia. Jednocześnie z takim samym profesjonalizmem traktowane są mniejsze, pojedyncze pomieszczenia.

Proponowane projekty uwzględniają wszelkie możliwe aspekty, od kolorystyki ścian i wyposażenia, poprzez dobór materiałów po użyteczność zgodną z przeznaczeniem pomieszczeń. Wizualizacja 3D, jaka przedstawiana jest klientowi, wygląda bardzo realnie, co ułatwia nanoszenie ewentualnych korekt przed przystąpieniem do realizacji. Na życzenie klienta projektanci mogą zająć się nadzorem realizacji, a stały kontakt z wykonawcami gwarantuje realizację maksymalnie zgodną z projektem i harmonogramem prac. Najważniejsze jest to, aby projekt był spójny z końcowym efektem, dlatego też architekci są do dyspozycji na każdym etapie prac, niezależnie od jego zakresu. Usługi firmy Kowal Studio skierowane są nie tylko do osób, które mają własną wizję i potrzebują jedynie technicznej pomocy. Często zdarzają się osoby, które nie mają pomysłu, czasu lub posiadają ograniczony budżet. Architekci podpowiadają optymalne rozwiązania w zakresie wydatków, doboru materiałów i wykonawców. Choć firma mieści się w Krakowie, możliwości techniczne pozwalają na realizację zleceń on-line na terenie całej Polski.

Współpracując z Kowal Studio nie należy bać się niespodziewanych rzeczy jak przekroczenie budżetu czy niesolidny wykonawca. Dziesiątki pozytywnie zrealizowanych projektów dowodzą, że firma świadczy usługi na wysokim poziomie, a współpraca ze sprawdzonymi partnerami i podwykonawcami gwarantuje najlepsze efekty. To właśnie tutaj jedno marzenie może się spełnić – marzenie o wyjątkowym wnętrzu.

Faustyna Kowal
+ 48 534 546 603
ul. Armii Krajowej 9A
30-150 Kraków

Comments are closed.