EkoHerba – Odkryj Swoją Naturę

Możliwość komentowania EkoHerba – Odkryj Swoją Naturę została wyłączona Dieta, New, Zdrowie

EkoHerba to rodzinna firma zielarska założona przez Eugeniusza Sidoruka, pasjonata zielarstwa i pioniera przemysłu zielarskiego na terenie Podlasia. Obecnie prowadzi ją syn – Karol Sidoruk.
Położona na skraju Puszczy Białowieskiej EkoHerba zajmuje się skupem i sprzedażą surowców pochodzących ze stanu naturalnego z terenów Zielonych Płuc

Jakość produktów zapewniają miejsca ich zbioru – tereny Podlasia, Mazur i Kurpi. Szczególne znaczenie ma obszar Puszczy Białowieskiej. Charakteryzuje go lokalny mikroklimat, nadając rosnącym tu ziołom wyjątkowo lecznicze właściwości. Wpływa on również na występowanie gatunków, które nie rosną w innych rejonach Polski.

EkoHerba ma w ofercie łącznie ponad 200 gatunków ziół, w tym owoców, kwiatów i grzybów prozdrowotnych, o zastosowaniu spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, spirytusowym oraz jako karmy dla zwierząt.

EkoHerba jest firmą działającą w zgodzie z naturą. Prowadzą ją specjaliści i jednocześnie pasjonaci, którzy potrafią dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. W zakresie badań i popularyzacji ziół współpracują ściśle z Wydziałem Leśnym Politechniki Białostockiej. Gwarancją jakości są uzyskane certyfikaty ekologiczne.

www.ekoherba.pl

Comments are closed.