De Marco – Władysława Frączek

Możliwość komentowania De Marco – Władysława Frączek została wyłączona Moda, New

Oczami projektantki.

Założycielka i właścicielka polskiej marki De Marco – Władysława Frączek – udowadnia, że wygląd kreuje naszą rzeczywistość.

Władysława Frączek projektuje ekskluzywną odzież damską dla kobiet odważnych, które idą przez życie, aby osiągnąć zamierzone cele.

Zdaniem projektantki, odzież powinna pomagać kobiecie w realizowaniu jej marzeń.

Sama ujęła to w ten sposób:

To jak prezentuje się kobieta — mówi o tym, kim jest i dokąd zmierza. Odzież, dla jednych jest tylko ubraniem, dla innych jest narzędziem, które pomaga iść niełatwą drogą do sukcesu. Nie jest istotne jakiego rodzaju to sukces, ważne, aby tam dotrzeć.

Kobieta pragnąca osiągnąć sukces w biznesie powinna wyglądać jak kobieta biznesu. Strój powinien o tym informować otoczenie, bez konieczności przedstawiania się.

Panie, które chcą zaistnieć w polityce, powinny swoją prezencją budzić zaufanie i pokazać siłę lidera. W korporacjach wygląd jest pierwszym i podstawowym czynnikiem klasyfikacji w doborze kadry menadżerskiej. Jeśli konkurujesz z mężczyzną o stanowisko, to nie długość nogi ma znaczenie, ale pierwsze wrażenie, to jak się prezentujesz, czyli znowu wygląd.

Strój ma znaczenie nie tylko w karierze zawodowej, ale również w życiu osobistym.

Bez względu na to, jakie byśmy osiągnęły stanowisko, jaki osiągnęły sukces w biznesie, to ciągle jesteśmy kobietami i tak chcemy być postrzegane. Zachowanie kobiecości jest podstawowym warunkiem dobrej stylizacji. Nie chodzi o to, aby wyglądać jak chłopczyca, ale jak kobieta piękna, inteligentna i odważna. Każda z nas ma swoją misję do spełnienia. Każda z nas, pragnie kochać, być kochana i realizować się jako żona, matka, babcia.

Dobór odpowiednich stylizacji mówi o tym, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy i jak chcemy spędzić resztę życia.

Władysława Frączek swoje unikatowe kolekcje tworzy w Atelier we Frydrychowicach koło Wadowic. To właśnie tam gości wiele znanych osobistości świata biznesu, polityki, show-biznesu. Do grona klientek należy również Pierwsza Dama Polski, Pani Agata Kornhauser-Duda.

Na stronach www.demarco.pl oraz na sklepie on-line www.sklep.demarco.pl

możecie Państwo obejrzeć i zamówić kreacje De Marco.

Na kanale YouTube De Marco Ekskluzywna Odzież Damska śledzić można nowe kolekcje.

Comments are closed.