TwojaJurata.pl – Apartamenty Wakacyjne dla każdego

Możliwość komentowania TwojaJurata.pl – Apartamenty Wakacyjne dla każdego została wyłączona New, Podróże

TwojaJurata.pl to nowa jakość na rynku zarządzania nieruchomościami na wynajem w rejonie gminy Jastarnia, na Półwyspie Helskim.

Jesteśmy operatorem najmu krótkoterminowego oferującym najszersze na rynku spektrum usług związanych z obsługą apartamentów wakacyjnych. Nasza marka jest częścią rodzinnej polskiej firmy inwestycyjnej o wieloletniej tradycji i bogatym doświadczeniu w obszarze obsługi nieruchomości. TwojaJurata.pl powstała z miłości do Juraty, jej bezkonkurencyjnego uroku i ciekawej historii tego miejsca.

Jako jedyna firma w regionie oferująca obsługę apartamentów na wynajem, opieramy naszą działalność na profesjonalnym zarządzaniu nieruchomościami. Oznacza to, że nieustannie podejmujemy czynności związane z utrzymaniem wszystkich apartamentów w należytym stanie technicznym i estetycznym, dbamy aby spełniały one wymagania określone przepisami prawa, zarówno w zakresie bezpieczeństwa jak i pod kątem spełnienia wymogów sanitarnych.

Idąc z duchem czasu i obserwując zmieniające się trendy i zachowania turystów, właśnie uruchomiliśmy nowy serwis rezerwacyjny, który powinien sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie nasze apartamenty wakacyjne w Juracie można w sposób bezpieczny zarezerwować online w kilku prostych krokach, a co najważniejsze cały proces rezerwacji odbywa się w czasie rzeczywistym. Oznacza to, ogromną oszczędność czasu naszych klientów, którzy nie muszą czekać na potwierdzenia dostępności, dane do płatności czy potwierdzenia rezerwacji. Rezerwacji wybranego lokalu można w prosty sposób dokonać w ciągu kilku minut dokonując opłaty w tym samym momencie przy użyciu wszystkich dostępnych obecnie kanałów i środków płatniczych.

Nasi Goście mogą korzystać z wielu udogodnień i przywilejów.

Dla zapewnienia jak największego komfortu podczas pobytu, wprowadziliśmy usługę Service On-Demand, w ramach której klient może wybrać szereg opcji dodatkowych, z których chciałby skorzystać decydując się na wakacje nad morzem. W zakres tych usług wchodzą m.in. możliwość zamówienia dodatkowego sprzątania, a nawet ozonowania apartamentu, odbiór ze stacji PKP czy możliwość wypożyczenia sprzętów ułatwiających codzienne funkcjonowanie, jak wózek plażowy, wózek dla dziecka i wiele innych.

Obserwując obecną sytuację gospodarczą wprowadziliśmy też innowacyjny program partnerski, który umożliwia klientom korzystanie z licznych rabatów u naszych partnerów w całej Polsce, oferujących całe spektrum usług od noclegów, przez usługi typu welness, aż po zakupy. Rabaty działają oczywiście w obie strony co oznacza, że klienci naszych partnerów mogą dokonywać rezerwacji apartamentów TwojaJurata.pl z rabatami. Akceptujemy także Kartę Warszawiaka i w najbliższym czasie będziemy udzielać rabatów na noclegi posiadaczom Kart Dużej Rodziny.

To, co w pełni wyróżnia markę TwojaJurata.pl spośród całej konkurencji jest fakt, że rozwijamy programy CSR (CorporateSocialResponsibility). W ramach tej polityki 1% wartości każdej opłaconej rezerwacji trafia na cele charytatywne. Ten 1% w żaden sposób nie obciąża portfeli naszych Gości, ponieważ są to środki pochodzące z naszego funduszu na promocję, a nie z opłat za najem apartamentów. Tym samym, każdy kto dokonuje u nas rezerwacji przykłada się do czynienia dobra i pomocy innym.

W naszym portfolio dostępnym dla wszystkich posiadamy apartamenty o różnych standardach i  w różnych cenach, przez co każdy może znaleźć lokal odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym. Staramy się zaspokajać mniej lub bardziej wysublimowane gusta, dlatego z oferty można wybrać lokale w kameralnych kamienicach oraz w ekskluzywnych apartamentowcach z widokiem na Zatokę Pucką (Apartament Selena) czy z prywatnym tarasem na dachu (Penthouse w Willi Ogień). Dla klientów mniej wymagających posiadamy ofertę mieszkań mniej ekskluzywnych ale równie funkcjonalnych, z widokiem na piękny bór sosnowy (Apartament Leśny).

Większość apartamentów w naszej ofercie to lokale dostępne przez cały rok.

Ceny za najem są różne, ale zaczynają się od poniżej 200 zł za dobę poza szczytem wakacyjnym. Zachęcamy przy tym do korzystania z naszej oferty również poza sezonem wysokim, od jesieni do wiosny. To właśnie w tym okresie stężenie jodu w powietrzu jest największe, ceny są niższe, a ruch mniejszy. To walory, które warto wykorzystać na turnusy rekreacyjne i zdrowotne, szczególnie przez osoby starsze i z dolegliwościami układu oddechowego.

Zajmujemy się także obsługą apartamentów klasy Premium, przeznaczonych dla Gości, którzy nie liczą się z wydatkami. Są to lokale o dużych powierzchniach, często znacznie powyżej 100 m kwadratowych, w pierwszej linii nadmorskiej, z licznymi udogodnieniami, jak jaccuzzi w łazience, basen i siłownia na terenie obiektu, a nawet concierge. Jest to jednak luksus dostępny dla nielicznych, co nie stoi na przeszkodzie, aby lokale te były zarezerwowane nawet z 2-letnim wyprzedzeniem.

Jako firma zarządzająca nieruchomościami obsługujemy również te lokale, które przeznaczone są wyłącznie dla ich właścicieli. Są to tzw. drugie domy (secondhouse). W ramach naszych usług pełnimy ciągły nadzór nad takimi mieszkaniami, doglądając ich regularnie, wietrząc i sprzątając oraz zapewniając obsługę techniczną w razie potrzeby i na każde żądanie właściciela.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie jakim jest Jurata oraz do współpracy, w takim zakresie, jaki uznają Państwo za niezbędny.

info@twojajurata.pl tel. 533011328

Zespół TwojaJurata.pl

Comments are closed.