Pierwszy w Polsce fotel masujący z pełną personalizacją

Możliwość komentowania Pierwszy w Polsce fotel masujący z pełną personalizacją została wyłączona New, Rehabilitacja, Zdrowie

Niespotykane wśród foteli masujących, pierwsze takie rozwiązanie, w którym można wybrać design pasujący do wystroju wnętrza i preferencji nabywcy. Co więcej, hiszpańska marka Keyton udowadnia, że można połączyć fotel masujący i klasyczny model wypoczynkowy o wyjątkowym, ponadczasowym designie.

Design foteli to efekt współpracy projektantów marki Keyton i Giugiaro Design. To to samo wnętrze i pięć niepowtarzalnych modeli do wyboru. Ekskluzywny Vintage z pięknie wyprofilowanymi, drewnianymi bokami, nowoczesny Domo z ażurowymi podłokietnikami, elegancki, królewski Royal, minimalistyczny, urzekający prostotą Deco i oldschoolowy, klimatyczny Retro. Każdy inny, każdy wyjątkowy, piękny i ponadczasowy.

Fotele masujące Keyton można w pełni spersonalizować. Model idealnie współgrający z wnętrzem? A może fotel, na który każdy zwróci uwagę? Każdy egzemplarz produkowany jest na indywidualne zamówienie. Oprócz wyboru kształtu fotela, nabywca ma do dyspozycji paletę skór naturalnych i tkanin w różnych kolorach – od krzykliwych czerwieni czy żółci, przez stonowane beże, po klasyczną czerń. Do wyboru jest także gatunek drewna.

Czas na masaż… i to jaki! Technologia SensorScan Pro zaznacza 128 charakterystycznych punktów na ciele. Nowego wymiaru nadaje opatentowana technologia masażu nóg – 3D Touch Control, która rozmasowuje i stymuluje krążenie, zapewniając lekkie, odprężone nogi. Unikalny system inteligentnego dopasowania intensywności masażu „Intelligent” zapewnia maksymalnie relaksujący i bardzo przyjemny masaż. Wszystko sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota.

Unikalność Keytona przejawia się również w połączeniu fotela masującego z klasycznym fotelem wypoczynkowym. W „zwykłych” fotelach masujących samo siedzenie na mechanizmach masujących jest mało komfortowe. Fotele Keyton wyposażone są w wygodne poduszki wypoczynkowe, które są zdejmowane do masażu.

Więcej informacji o fotelach masujących Keyton znajdziesz na stronie wyłącznego dystrybutora marki na polski rynek –

  restlords.com 

Comments are closed.