N1_Metropolitan Apartments

Możliwość komentowania N1_Metropolitan Apartments została wyłączona Architektura

logoRozświetl swoją przyszłość

Zapraszamy na ulicę Grzybowską 6/10, gdzie w samym sercu Warszawy, w dawnej dolinie kamienic i fabryk, a obecnie w wielkomiejskim kanionie nowoczesnego stylu życia, powstaje prestiżowa inwestycja N1_Metropolitan Apartments.

W iście śródmiejskim otoczeniu drapaczy chmur poczuj, że jesteś mieszkańcem prawdziwie europejskiej stolicy. A jeśli dodać do tego komfort płynący z udogodnień prywatnego apartamentu, to powstaje gotowe rozwiązanie dla ludzi ceniących estetykę na co dzień, wysoką jakość i luksus życia w mieście.

O świetlanej przeszłości ulicy Grzybowskiej do roku 2011 przypominał nam między innymi dawny budynek administracyjny Polskich Zakładów Philips, które w okresie międzywojennym stanowiły centrum krajowej produkcji żarówek.

To właśnie dzięki fabrykom na Grzybowskiej, elektryczność w polskich miastach na przełomie lat 20-tych i 30-tych XX wieku stała się bardziej dostępna.

Wolność mieszkania

Wysoki standard wykonania umożliwia dostosowanie każdego apartamentu do indywidualnych potrzeb, przy czym jest w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom właścicieli.

Mądre rozwiązania

Nowoczesna, przeszklona bryła budynku N1_MetropolitanAPARTMENTS skrywa  w sobie innowacyjne rozwiązania współczesnego budownictwa mieszkaniowego, które zapewniają  jak najwyższy komfort życia.

Charakter luksusowego apartamentowca podkreśla reprezentacyjne wnętrze, utrzymane w odcieniach bieli i delikatnej szarości z elementami czerni,  z wykorzystaniem starannie  dobranych materiałów.
wifi w całym budynku
klimatyzacja
szybkobieżne windy
instalacja inteligentny apartament
całodobowa
recepcja / ochrona

Lepsza perspektywa

N1_Metropolitan APARTMENTS dumnie wpisuje się w prestiżową zabudowę najbliższej okolicy, którą reprezentują znane warszawskie wieżowce.

Lokalizacja w Śródmieściu zapewnia możliwość korzystania ze wszelkich uroków życia w stolicy, zarówno  z obiektów zaspokajających codzienne potrzeby (sklepy, apteki, restauracje),  w tym także obiekty rekreacyjne (fitness, siłownie, baseny) i zielone tereny parków, jak również z centrów kultury, sztuki  i rozrywki (teatry, muzea, kina).

2 wiatrolap

Znacząca okolica

Położenie w samym centrum Warszawy pociąga za sobą możliwość obcowania na co dzień z obiektami z rysem historycznym, a niewątpliwie otoczenie ulicy Grzybowskiej taki charakter prezentuje.

Plac Bankowy 1,5 km

Jeden z głównych, reprezentacyjnych placów stolicy.

Ogród Saski 1,8 km
Pierwszy park miejski, którego początki sięgają XVIII wieku.
Plac Grzybowski 150 m
Kościół Wszystkich Świętych którego początki sięgają połowy XVII
Hale Mirowskie 500 m
Bliźniacze hale targowe zlokalizowane przy pl. Mirowskim.
PKiN 1,2 km
Najwyższy budynek w Polsce, który jest niewątpliwie jednym z symboli Warszawy.

Zobacz co dla Cebie przygotowaliśmy:

Innowacyjne rozwiązania:

– WiFi
– szybkobieżne windy
– dźwiękoszczelne szyby
– energooszczędne rozwiązania
– recepcja i ochrona 24H
– pomieszczenie na wózki i rowery
– marmury
– kryształowe lustra
– biała skóra
– białe drewno
– podświetlenia

N1_Metropolitan APARTMENTS

www.MetropolitanApartments.pl

Comments are closed.