Moje marzenie? Zamieszkać nad morzem.

Możliwość komentowania Moje marzenie? Zamieszkać nad morzem. została wyłączona Hotele, Miasta, New

Szeroka i pusta plaża, urokliwy klif, przystań rybacka oraz targ ze świeżymi rybami, drewniane molo i szum morza. Istnieją jeszcze tak nostalgiczne  zakątki w Polsce, które poza unikalnym nastrojem i pięknem zapewniają ponadto wszystko, co potrzebne dla komfortu. Jednym z takich miejsc są Mechelinki.

Pomimo, że –Trójmiasto znajduje się tuż obok, Mechelinki jawią się jako oaza ciszy i rodzinnych spacerów. Bogata natura w jakiej miejscowość jest zatopiona, sprzyja wielu osobistym refleksjom i medytacjom. Redukcja stresu, napływ sił witalnych, zdrowszy sen i poprawa krążenia to dawka zdrowia, jaką zapewniają spacery po plaży. Tuż za ostatnimi zabudowaniami znajduje się rezerwat przyrody, oaza ciszy i śpiewu ptaków.

Drewniane molo w Mechelinkach ma 180 metrów długości i jest wyjątkowym miejscem dla każdego spacerowicza. Jest źródłem  wyjątkowego doznania, jakim jest wejście suchą stopą w głąb morskiej otchłani. Morze wokół nas ma różne oblicza: od cichego i łagodnego po wzburzone i groźne. W każdej postaci jest piękne, lubimy je obserwować z bliska.

Mechelinki stały się enklawą pięknych domów i nowoczesnych osiedli. Przybywają tu na wypoczynek turyści, ale też przeprowadzają się z rodzinami ludzie z różnych zakątków Polski. Proces ten nadaje miejscowości nowy wymiar estetyczny i społeczny. Przybywający tu ludzie nie chcą tracić dotychczasowego poziomu życia, dlatego wybierają komfort mieszkania na osiedlu BrizoPark.

To  prestiżowe osiedle w Mechelinkach, złożone jest z domów o pow. 218 m2 z ogrodem i garażami. Zaprojektowane tak, aby podkreślić walory naturalne pasa nadmorskiego. 

Domy w Mechelinkach – Brizo Park cechują się  nowoczesną architekturą. Biała elewacja nadaje elegancji i jest charakterystyczna dla nadmorskie zabudowy. Obszerny (41 m2 ) salon znajduje się na parterze obok funkcjonalnie wydzielonej kuchni i jadalni.Został on optycznie powiększony dzięki  panoramicznemu oknu z widokiem na taras, który płynnie łączy się z ogrodem. Ta zielona przestrzeń wokół domu jest ważnym element życia rodzinnego. 4 sypialnie położone na górnej kondygnacji posiadają atrakcyjny tarasy widokowe, które osłonięte od wiatru są idealnym miejsce do słonecznych kąpieli. Na dole zaś jest garaż na dwa samochody i szeroki podjazd.

W południowej części  osiedla znajduje się park z placem zabaw dla dzieci i miejscem do ćwiczeń na otwartym powietrzu. Przez jego środek prowadzi kręta alejka, która wokoło jest bogato obsadzona roślinami. W przestrzeni parku są liczne ławeczki, altanka i wydzielone dwa place zabaw..

Droga osiedlowa, dostępna wyłączeni dla mieszkańców osiedla,jest zaprojektowana w formie “The woonerf way” – przestrzeń dzielona między pojazdami, a ludźmi. Głównym założeniem koncepcji jest dostosowanie funkocjonalności do krajobrazu. Chcieliśmy podkreślić naturalne, nadmorskie walory okolicy osiedla. 

Osiedle posiada zalety mieszkania poza miastem, będąc jednocześnie zlokalizowanym zaledwie 20 min. jazdy samochodem od centrum Gdyni. Dogodne połączenie z obwodnicą Trójmiasta umożliwia szybki dostęp do Gdańska i Sopotu. 

Chcesz poczuć wiatr do morza? Zamieszkaj w Mechelinkach i ciesz się morska bryzą…

Kontakt na dewelopera biuro@mrdom.eu

Wszelkie informacje o osiedlu BrizoPark można pozyskać na stronie 
https://mrdom.pl/inwestycje/brizopark/

Comments are closed.