Moda, Netflix i Laurastar

Możliwość komentowania Moda, Netflix i Laurastar została wyłączona Biznes, Design, Moda, New, Technologia


Dla projektantów mody idealnie gładka i wyprasowana tkanina to nie tylko narzędzie pracy, ale także klucz do sukcesu. Wiedzą o tym dobrze uczestnicy reality show Netflix “Next in Fashion”. By mieć pewność, że ich kreacje będą idealnie prezentować się na modelkach, młodzi artyści korzystają podczas programu z systemów do prasowania szwajcarskiej marki Laurastar.

“Next in Fashion” to modowe reality show, które zadebiutowało na początku 2020 roku na platformie Netflix. Pierwszy sezon składał się z dziesięciu odcinków, podczas których projektanci z różnych stron świata mieli za zadanie stworzyć projekty bazujące na najnowszych trendach. Młodzi artyści walczyli o nagrodę wysokości 250 tyś dolarów oraz szansę na sprzedanie swojej kolekcji do globalnego luksusowego retailera Net-a-Porter. W marcu Netflix powrócił z drugim sezonem „Next in Fashion”. Tym razem parą prowadzących jest amerykańska supermodelka Gigi Hadid i brytyjska osobowość telewizyjna Tan France. Stawką jest 200 tyś dolarów i wystawienie kolekcji na Rent The Runway. W rywalizacji wzięło udział 12 obiecujących projektantów mody, a wśród ekspertów są czołowe nazwiska ze świata mody, takie jak Donatella Versace, Isabel Marant i Olivier Rousteing, a także wpływowe kreacje, w tym Bella Hadid, Emma Chamberlain i Hailey Bieber.

Wsparcie dla młodych i kreatywnych

Laurastar od wielu lat współpracuje ze stylistami i domami mody, dlatego naturalną koleją rzeczy marka została wybrana do reality show “Next in Fashion”, emitowanego na platformie streamingowej Netflix. Na planie projektanci mają do dyspozycji 11 systemów do prasowania Laurastar. Wspierając młodych projektantów, Laurastar promuje dążenie do perfekcji, kreatywność i innowacyjność, a także bardziej etyczne i zrównoważone podejście do mody, co jest też wyróżnikiem tego programu. Szwajcarska marka, która ma w swoim portfolio oprócz systemów do prasowania, także parownice i generatory pary została również partnerem szwajcarskiego projektanta Kevina Germaniera, którego kreacje z materiałów pochodzących z recyklingu noszą największe gwiazdy. Wspiera też młode talenty z Genewskiego Uniwersytetu Sztuki i Projektowania (HEAD).

Lider w świecie mody

Ostatnim krokiem w projektowaniu modowych kreacji jest nadanie im ostatecznego kształtu podczas prasowania. Stanowi ono zwieńczenie procesu tworzenia i realizacji unikatowych strojów, jest odzwierciedleniem jakości i staranności ich wykonania. Ponieważ tkaniny są różnorodne, czasem bardzo delikatne, dlatego wymagają dokładnej i szczegółowej wiedzy, zarówno na temat ich składu, jak i stosowanych technik prasowania. Dzięki produktom najwyższej jakości i wyjątkowej parze o działaniu higienizującym, Laurastar jest obecnie uznawana przez branżę modową za lidera w swojej dziedzinie.

Wyjątkowa skuteczność

Systemy do prasowania Laurastar, których używają młodzi projektanci na planie reality show “Next in Fashion”, bardzo dobrze sprawdzają się w sytuacjach, gdzie liczy się czas, a ubrania mają wyglądać perfekcyjnie. Urządzenia te składają się z innowacyjnej aktywnej deski wyposażonej w system nadmuchu i zasysania, zintegrowanego generatora pary oraz profesjonalnego żelazka. Wykorzystywana w systemach do prasowania Laurastar Ultradelikatna Sucha Para (DMS) jest poddawana działaniu wysokiej temperatury, przez co nie zawiera żadnej cząsteczki wody w stanie ciekłym, dlatego nazywamy ją suchą.. Dzięki całkowitemu braku wilgotności wyprasowana tkanina idealnie układa się na modelkach. Na pokazach mody duże znaczenie ma też działanie higienizujące pary Laurastar. Dzięki jej wysokiej temperaturze, umiejętności dogłębnej penetracji materiału i niezrównanej mocy, skutecznie dezynfekuje tkaniny, które mają bezpośredni kontakt ze skórą. W zaledwie kilka sekund eliminuje 99,9% wirusów, bakterii i roztoczy. 

O Laurastar

Marka Laurastar to rodzinna firma ze Szwajcarii będąca producentem sprzętu do prasowania. Obecna jest na rynku od prawie 40 lat. Nowoczesne sprzęty sygnowane logiem Laurastar to synonim szwajcarskiej precyzji i niepowtarzalnych kształtów o idealnym wykończeniu. Produkty marki dostępne są na rynku w ponad 40 krajach na całym świecie.

O DLF Sp. z o.o.

Dystrybutor marki Laurastar. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem marek: iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Breville, FoodSaver, Kohersen, Laurastar, VBreathe, Roboclean.

Katarzyna Morawska
Rumour PR

E-mail: katarzyna.morawska@rumour.pl

Tel. +48 507 336 909
Dystrybutor marki Laurastar
DLF Sp. z o.o.
ul. Sportowa 8c, 81-300 Gdynia, Polska

tel. +48 58 781 43 63
fax +48 58 781 43 65
e-mail: sekretariat@dlf.pl,

www.dlf.pl; www.laurastar.pl

Comments are closed.