Binkowski Resort – Przeżyj niezapomniane chwile

Możliwość komentowania Binkowski Resort – Przeżyj niezapomniane chwile została wyłączona Fitness, Hotele, New, Zdrowie

Binkowski Resort to miejsce, w którym natura przeplata się z elegancją i nowoczesnością. Resort położony jest w sercu Gór Świętokrzyskich, gdzie znajdziesz magiczną enklawę spokoju.

Odpoczywając w naszym hotelu odkryjesz pełen relaks w Basenach Tropikalnych – słonecznej wyspie, która zachwyca bogatą, egzotyczną roślinnością, a krystalicznie czysta woda spełni Twoje największe wymagania. Z kolei dzięki naszej strefie SPA zregenerujesz zarówno ciało jak i umysł. Baseny Tropikalne to kryty obiekt, który dzięki rozsuwanemu dachowi zawsze zachowuje odpowiednią temperaturę powietrza.

default

Wyjątkową lokalizację Binkowski Resort gwarantuje położenie w środku lasu, na obrzeżach Kielc, z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki temu możesz w ciszy i spokoju cieszyć się niepowtarzalnymi widokami, które zapamiętasz na długi czas.

Górzyste, a jednocześnie łagodne ukształtowanie terenu Parku Baranowskiego przy Stadionie oraz liczne szlaki turystyczne, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe i spacerowe sprawiają, że nasz hotel cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród podróżujących.

Binkowski Resort
ul. Szczepaniaka 42
25-043 Kielce, Polska
 +48 41 340 35 00
 +48 41 340 35 01
 hotel@binkowskiresort.pl

Comments are closed.