Teresa Mokrysz „Osobowością Rynku Spożywczego”

Możliwość komentowania Teresa Mokrysz „Osobowością Rynku Spożywczego” została wyłączona Dieta, Ludzie

Właścicielka Grupy Firm Mokate otrzymała prestiżowe wyróżnienie za przekształcenie niewielkiej rodzinnej firmy w kawowe i herbaciane imperium oraz stworzenie jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich marek. Nagrodę wręczono podczas XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie.

Wyróżnienie w kategorii „Osobowość Rynku Spożywczego” przyznano po raz pierwszy w historii Forum. W ocenie Kapituły, której przewodniczył Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, Pani Teresa Mokrysz dała się poznać jako odważna innowatorka w świecie biznesu. Od podstaw wybudowała dwa kombinaty produkcyjne na Śląsku, trzeci w Czechach (pod Pragą) rozbudowała. Wdrożyła pionierską technologię wytwarzania półproduktów dla przemysłu spożywczego, wprowadzając Mokate dzięki kolejnym inwestycjom do ścisłej światowej czołówki w tym segmencie rynku.

  • Żory Mokate

– Nagroda w kategorii „Osobowość Rynku Spożywczego” to spore wyróżnienie i duży zaszczyt, ponieważ została przyznana przez specjalistów i ludzi znających doskonale branżę. Nie byłoby jej jednak bez zaangażowanych pracowników Mokate i przede wszystkim bez zadowolonych klientów. Kierujemy się niezmiennie w naszej firmie mottem „Mają do nas wracać zadowoleni klienci, a nie produkty”. Dążenie do perfekcji i pełny profesjonalizm jest w Mokate czymś naturalnym i oczywistym, zarówno w sprawach małych, jak i tych zdecydowanie większych. Dzięki takiej filozofii działania jesteśmy innowacyjni w każdym aspekcie. Rozumiemy przez to sposób myślenia pozwalający na przełamywanie utartych schematów, wsparty wielką, zespołową pracą. Wszystko z wiarą w sukces – powiedziała Teresa Mokrysz, właścicielka Grupy Firm Mokate.

Nagrody Forum Rynku Spożywczego i Handlu przyznawane są za wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym. Honorowane są firmy i wydarzenia, które w minionym roku wyróżniły się w polskim sektorze żywnościowym.

Nagrody Rynku Spożywczego 2018 zostały przyznane w tym roku w czterech kategoriach:

Wydarzenie Rynku Spożywczego, Lider Rynku Spożywczego, Innowator Rynku Spożywczego oraz w nowej kategorii: Osobowość Rynku Spożywczego.

Nagrody Rynku Spożywczego
Certyfikaty Dobry Produkt
Food & Retail Start-up Star / Forum Rynku Spozywczego i Handlu 2018

Wśród laureatów oprócz Pani Teresy Mokrysz znalazły się: Maxima Group, Colian, Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, PKN Orlen, Fermy Drobiu Woźniak, Bakalland oraz Żabka Polska.

Mokate – Pracodawca Godny Zaufania

Comments are closed.