AlmiDecor – marka oferująca najnowsze trendy do wnętrz.

Możliwość komentowania AlmiDecor – marka oferująca najnowsze trendy do wnętrz. została wyłączona Design, New

AlmiDecor to marka oferująca najnowsze trendy do wnętrz. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, tworzymy kolekcje unikatowych zasłon, firan i poduszek, stworzonych z szerokiej palety tkanin dekoracyjnych. Zaprojektowane przez nas produkty cechują się oryginalnością i tworzą ciepłą atmosferę we wnętrzach. W naszych projektach wykorzystujemy tkaniny, które inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Oferujemy również profesjonalne porady, które pomogą w realizacji tworzenia idealnego wnętrza.

Poduszki dekoracyjne, które znajdują się w naszej ofercie wykonane są z wyselekcjonowanych tkanin o wysokiej jakości, miłych w dotyku i o unikatowych wzorach. Różnorodność i szlachetność barw, bogata oferta wielkości i kształtów pozwala na wykorzystanie ich w wielu aranżacjach. Nasze poduszki dopasujemy do każdego wnętrza, również do Twojego. Odpowiednio dopasowane stworzą przyjemny element dekoracyjny w Twoim domu czy biurze. Kanapy, łóżka i fotele, które nimi udekorujemy, zyskają nowy design i odmienią Twoje wnętrza.

Zasłony i firany to niezwykle istotne elementy każdego wnętrza. Dlatego zadbaliśmy o to aby te w naszej ofercie wpasowały się do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Piękne i wykonane z najwyższej jakości materiałów stanowią wyjątkową dekorację okien. Zachwycają swoimi wzorami, będąc designerskim dodatkiem ale również spełniają funkcję praktyczną, są ochroną przed słońcem i zapewniają prywatność. W naszej ofercie prezentujemy ogromną paletę kolorów oraz tkanin, z jakich wykonane są zasłony i firany. Łatwo można je wkomponować w różnego rodzaju aranżacje i koncepcje stylistyczne. Zaprojektowane przez nas kolekcje cechują się oryginalnością i tworzą wyjątkową atmosferę we wnętrzach. W naszych projektach wykorzystujemy tkaniny, które inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Oferujemy również profesjonalne porady, które ułatwią Tobie aranżacje wymarzonego wnętrza i osiągnięcia założonego efektu końcowego.

Comments are closed.