Meblarski Hat-trick

Możliwość komentowania Meblarski Hat-trick została wyłączona Design, Gadżety miesiąca, New

Gol! Gol! Gooool! …Chciałoby się krzyknąć, sięgając po żargon piłkarski. Zupełnie jak u Roberta Lewandowskiego – klasyczny Hat-trick! O co chodzi? O trzy Diamenty Meblarstwa zdobyte przez produkty firmy Meble Marzenie w konkursie organizowanym przez branżowy magazyn Biznes.Meble.pl. To z pewnością warte odnotowania, bo chyba nie było jeszcze podobnej sytuacji w historii tego projektu. Tym samym rok 2022 stoi otworem przed spółką z wielkopolskiego Opatowa, zarówno w zakresie mebli wypoczynkowych, jak też tych występujących pod marką Comforteo, czyli łóżek i materacy.

Przyjrzyjmy się zatem krótko każdemu z nagrodzonych mebli.

Łóżko tapicerowane Cloud

Bryła tego modelu zdominowana jest przez monumentalny, pełen dostojeństwa zagłówek, posiadający jednak pewną dozę tajemniczości. To wrażenie jest z pewnością wynikiem swego rodzaju głębi uzyskanej dzięki wysuniętym i zawiniętym ku sobie skrzydłom zagłowia. W każdej z utworzonych w ten sposób nisz umieszczony został niewielki, drewniany panel służący za mały stoliczek nocny, a także podłużne, pionowe oświetlenie LED. Takie rozwiązanie nie tylko dodaje piękna i lekkości, ale też przekłada się na poprawę użyteczności łóżka Cloud.

Urocza, barwna, prosta w formie, a przy tym podatna na zmiany zgodne z naszymi potrzebami i zachciankami. Tak w skrócie można określić ten model i to też z pewnością cechy łączące go z charakterem filmowego arcydzieła Federico Felliniego. Z całą pewnością to niebanalny mebel do wypoczynku w salonie, stylowy i praktyczny ze względu na swoją modułowość.

Zaprojektowany dla sportowców – zawodowców i amatorów. Pro Dynamic H4 ma wspierać ich regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym. Pomaga też w odprowadzeniu nadmiaru ciepła nagromadzonego po treningu lub zawodach. Dodatkowo pokrowiec oprócz wyjątkowego wyglądu oferuje pomoc w gojeniu drobnych otarć dzięki zawartym w nim proteinom jedwabiu.

Kategoria wszystkich nagrodzonych produktów odnosi się do klasy premium. Trzy celne strzały w meblarskiej ekstraklasie, to z całą pewnością wyczyn godny „Lewego”. Gratulujemy i nie możemy doczekać się zaznajomienia z tymi produktami w salonach.

Comments are closed.