Starski Optyk – Tu znajdziesz swoje wymarzone okulary

Możliwość komentowania Starski Optyk – Tu znajdziesz swoje wymarzone okulary została wyłączona Biznes, Ludzie

Salony optyczne Rafała Starskiego działają na polskim rynku już od 35 lat! To wyjątkowe miejsce, które łączy wiedza, doświadczenie i poczucie wyjątkowego stylu, co jest naszym ogromnym wyróżnikiem.

Co znajdą Państwo w naszych salonach?

Produkty i usługi z zakresu badań okulistycznych oraz doboru szkieł okularowych (ale też ich montażu). Posiadamy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne renomowanych marek jak na przykład: Prada, Gucci, Chanel, a modele opraw u nas dostępnych są naprawdę różnorodne (od tych najbardziej klasycznych do tych całkowicie niestandardowych, a nawet awangardowych!).

Warto dodać, że nasze salony zostały wpisane na listę Luxury Ambassador (elitarnych salonów optycznych sprzedających marki luksusowe), co gwarantuje JAKOŚĆ naszych produktów. Dbamy, żeby to, co sprzedajemy klientom, było z jak najwyższej półki jeśli chodzi o wykonanie, a jednocześnie miało naprawdę dobrą cenę. Dlatego na przykład obok markowych okularów mamy produkty mniej znanych producentów. Dzięki czemu niezależnie czy poszukują Państwo drogich i ekstrawaganckich oprawek, czy ten aspekt nie jest aż tak ważny, znajdą Państwo u nas coś dla siebie.

Wiemy, co w trawie piszczy


Śledzimy trendy, jeździmy na międzynarodowe konferencje i jesteśmy na bieżąco. To dla nas ogromnie ważne. Jeśli widzimy, że na rynku zagranicznym pojawia się coś nowego lub słyszymy to od naszych klientów, od razu sprawdzamy. Jeśli produkt pochodzi od producenta, któremu ufamy i wiemy, że jakość jest na najwyższym poziomie, mogą być Państwo pewni, że prędzej czy później wprowadzimy go do naszych salonów.

Nasi klienci są zadowoleni

A skąd to wiemy? Słuchamy ich i troszczymy się nie tylko o ich zdrowie, ale i o satysfakcję, kiedy przychodzą do naszych salonów. Co jeszcze robimy? Zatrudniamy najlepszych specjalistów i dbamy, żeby były to osoby, które cały czas chcą się rozwijać, poszerzać wiedzę i umiejętności w zakresie okulistyki i optometrii. Dzięki temu mamy pewność, że każdy klient, który przyjdzie do któregokolwiek z salonów, zostanie obsłużony na najwyższym poziomie. Kiedy skorzystają Państwo z naszych usług, eksperci pomogą dobrać rozwiązania, które będą nie tylko dobre dla zdrowia, ale będą też wizualnie dopasowane do każdej stylizacji (a wiemy, że niektórym klientom bardzo na tym zależy).

Z jakich usług można skorzystać w naszych salonach?

Oferujemy wsparcie okulistów i optometrystów. Jaka jest między nimi różnica?

Okulista to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnozą, leczeniem chorób oczu, kontrolą w zakresie badania dna oka i doborem odpowiedniej mocy szkieł.

Optometrysta to osoba, która zajmuje się profesjonalną korekcją wad wzroku, widzenia obuocznego, ale też dobiera odpowiednie szkła okularowe i soczewki kontaktowe (przy soczewkach uczy ich zakładania, ściągania oraz zasad pielęgnacji). Optometrysta może też zalecić dodatkowe ćwiczenia, które pomogą usprawnić funkcjonowanie całego układu wzrokowego.

Jeśli szukają Państwo salonu, który stawia na nowe technologie, wysoką jakość produktów i wsparcie ekspertów, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, to zapraszamy do Starski Optyk.

Dbamy, żeby każdy wychodził od nas nie tylko z okularami lub szkłami, które będą dobre dla jego zdrowia, ale i z poczuciem, że został wysłuchany i naprawdę dobrze obsłużony.

Na hasło „ELITY” – 15% rabatu

Gdzie mogą nas Państwo znaleźć online:

www.starskioptyk.pl
facebook.com/starskioptyk
instagram.com/starskioptyk

A gdzie stacjonarnie:

Poznań C.H. Panorama
Ul. Górecka 30 Tel. 61 650 00 40

Poznań Galeria Malta
Ul. Maltańska 1 tel. 61 65 81 068

Czarnków
Ul. Kościuszki 32 tel. 67 255 21 43

Trzacianka
Ul. Dąbrowskiego 56 tel. 67 216 27 49

Wronki
Ul. Rynek 20 tel. 67 254 14 05

Comments are closed.