Park medical – uśmiech to nasza pasja

Możliwość komentowania Park medical – uśmiech to nasza pasja została wyłączona Stomatologia, Zdrowie

Piękny uśmiech i zdrowe zęby to wizytówka każdego z nas. Wpływa nie tylko na wygląd, ale także poprawia pewność siebie i otwartość na drugiego człowieka. Uśmiech to klucz do sukcesu i dobrego samopoczucia, więc trzeba o niego dbać. O zdrowie naszych zębów zatroszczy się cały personel Park Medical.

Nasz ośrodek znajduje się w pięknym i zabytkowym Cieszynie na Śląsku Cieszyńskim. Modernistyczny budynek otoczony zielenią parku spełnia wysokie standardy jakości sprzętu, technologii wykonywanych usług, a co za tym idzie wysokich oczekiwań pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i sprzętów stomatologicznych.

Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji i stomatologii dziecięcej. Mali pacjenci, nie muszą bać się wizyty u stomatologa, ponieważ staramy się aby atmosfera badania była przyjemna. Otaczamy malucha specjalną opieką i dbamy aby badanie nie było stresujące.

Naszą mocną stroną jest implantologia. Wykonujemy zabiegi wszczepienia implantów oraz odbudowy koron zębowych, które dają rewelacyjny efekt estetyczny, a także poprawiają stan zdrowia pacjenta. Dzięki takim uzupełnieniom możemy swobodnie śmiać się, rozmawiać, a także jeść to, na co tylko mamy ochotę.

W Park Medical mamy doświadczoną i wysoce wykwalifikowaną kadrę, która swoje umiejętności i zainteresowania pogłębia wraz ze zmieniającą się technologią leczenia. Stomatologia to dla nas pasja, dzięki której możemy uszczęśliwić każdego pacjenta pięknym uśmiechem – lecząc lub wykonując uzupełnienie protetyczne.

W Park Medical posiadamy nowoczesną pracownię protetyczną, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy specjalistów i wysokiej jakości materiałów gwarantuje 100 % jakości produktu i doskonałych efektów wizualnych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.parkmedical.pl. Możesz znaleźć nas także na facebooku, gdzie dowiesz się więcej o naszych usługach. Możesz także zadzwonić, aby uzyskać informacje lub by umówić się na wizytę. Zaufało nam już wiele osób, zaufaj nam i Ty!!

40_logo_park

 

UŚMIECH TO NASZA PASJA

www.parkmedical.pl   tel. (33) 4 740 000

Comments are closed.