NASMED Warszawa – Dr Dorota Szostek

Możliwość komentowania NASMED Warszawa – Dr Dorota Szostek została wyłączona Medycyna, New, Zdrowie

Medycyna estetyczna

Idealne proporcje ciała są pojęciem względnym. Każdy pacjent zgłaszający się na konsultacje ma inne oczekiwania. Dla jednej części powiększenie wcięcia w talii będzie zbliżeniem do ideału, dla drugiej zmniejszenie bioder, powiększenie piersi, albo wymodelowanie pośladków. Bardzo ważne jest aby dokładnie z pacjentem omówić jego oczekiwania. Cieszę się, że mogę zaproponować rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby – Dr Dorota Szostek, NASMED Warszawa.


Liposukcja jako odsysanie (usuwanie, redukcja) tkanki tłuszczowej ma już sporą tradycję, większość pacjentów wie o co w niej chodzi, oglądało programy o chirurgii plastycznej i traktuje to rozwiązanie jako wyjście ostateczne. Dlaczego? Bo słyszało fatalne historie o tym jak długo się dochodzi do siebie, o nierównościach i pozostającej obwisłej skórze, czy ogromnym bólu. Dlatego zdecydowaliśmy się na wybór do naszej kliniki sprzętu, który pozwoli zadać kłam tym opowieściom o liposukcji i przeprowadzić zabieg w nowoczesnej formie: Liposukcja III generacji – 3G

Producent rozwiązań laserowych i technologii do medycyny estetycznej Alma Lasers stworzył liposukcję na miarę XXI wieku. LipoLife 3G to liposukcja, czyli odsysanie tkanki tłuszczowej, ale przy pomocy lasera. 1470 nm to długość wiązki, która doskonale emulguje tkankę tłuszczową powodując dużo łatwiejsze jej usuwanie, jednocześnie zachowując ją w dobrej jakości – do dalszego wykorzystania.

Co to oznacza?

Że nasza własna tkanka tłuszczowa może posłużyć nam jako wypełniacz czy alternatywa dla implantów podczas tego samego zabiegu. Oprócz wyszczuplenia nawet dużych obszarów ciała, takich jak brzuch czy uda, możemy jednocześnie wypełnić piersi, pośladki, czy uzupełnić ubytki tkanki tłuszczowej na twarzy, a tym samym ją odmłodzić. Własna tkanka tłuszczowa to doskonały wypełniacz, bo nie niesie ryzyka odrzucenia i jest bogata w komórki macierzyste, które indukują lokalne tworzenie się naczyń. Tkanka tłuszczowa idealnie przyjmuje się w miejscu biorczym i pozostawia trwałe, naturalne efekty wypełnienia. Jest to możliwe właśnie dzięki zachowaniu komórek w odpowiedniej jakości, nie zmaltretowaniu tkanki poddawanej odsysaniu. Zdecydowanie poprawia się jakość skóry w miejscach gdzie została podana tkanka tłuszczowa łącznie z komórkami macierzystymi. Nasze pacjentki potwierdzają, ze biust po podaniu tkanki tłuszczowej bardzo zyskał na wyglądzie. Efekt powiększenia piersi jest bardzo naturalny, oczywiście nie uzyskamy tu bardzo dużej objętości jak w przypadku implantów, ale dodatkowo skóra zyskuje większą jędrność i sprężystość.

Przeszczep tkanki tłuszczowej to nie jedyna zaleta liposukcji w wydaniu LipoLife 3G. Towarzystwo lasera przy usuwaniu tkanki tłuszczowej to również delikatniejsze potraktowanie całego obszaru, a tym samym mniejsza ilość zasinień po zabiegu oraz szybszy i komfortowy powrót do formy. Wpływ na to ma również fakt, że zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, nie całkowitym, więc odrzucamy wszystkie ewentualne powikłania związane z wprowadzeniem i wyprowadzeniem pacjenta ze znieczulenia. Tak naprawdę możemy powiedzieć, że LipoLife 3G umożliwia nam przeprowadzenie zabiegu liposukcji III generacji – bez bólu, bez długiego okresu rekonwalescencji, skutecznie i jednocześnie pozwala wykorzystać tkankę tłuszczową do modelowania ciała i twarzy. Nasi pacjenci po zabiegu odpoczywają godzinę , piją ciepłą herbatę i są gotowi do powrotu do domu w dobrej formie.

Pozostał jeszcze aspekt wiotkiej skóry pozostającej po liposukcji i budzącej ogromny niepokój pacjentów. Otóż dzięki LipoLife 3G następuje jednoczesna stymulacja skóry do jej obkurczania. Zastosowanie odpowiedniej temperatury pobudza fibroblasty i elastynę do produkcji nowych włókien, proces ten wymaga czasu, ale pierwszy efekt obkurczenia skóry może być widoczny już po zabiegu. To naprawdę ważne, bo pacjent może cieszyć się efektem w zasadzie już od razu po wyjściu z kliniki, oczywiście ze świadomością, że efekt ten będzie się pogłębiał i poprawiał z każdym dniem. To zupełnie inny wymiar, niż dotychczas znane ze słyszenia czy oglądane przez pacjentów zabiegi liposukcji. Dlatego też oprócz kobiet, które zmagają się z problemem proporcji, a także nadmiaru tkanki tłuszczowej połączonej z wiotkością skóry (doskonałym przykładem są tu brzuchy pociążowe), zapraszamy na zabiegi również mężczyzn.

Oprócz usuwania „piwnych brzuszków” możemy zaproponować doskonałą formę redukcji drugiego podbródka, a także ginekomastii (przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn).
LipoLife 3G to rozwiązanie dla każdego, dzięki jednoczesnemu usuwaniu tkanki tłuszczowej i obkurczaniu skóry pozostającej po zabiegu, efekty są naprawdę zdumiewające. Oczywiście każdy zabieg musi poprzedzić konsultacja, podczas której omówimy oczekiwane rezultaty i możliwości przeprowadzenia zabiegu. To o czym mogę zapewnić Państwa, jako specjalista, że LipoLife 3G to rewolucyjne rozwiązanie, które w naszej klinice jest wykorzystywane do pomocy wszystkim tym, którzy marzą o osiągnięciu swoich idealnych proporcji, albo borykają się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Każdy pacjent i jego problem wymaga indywidualnego podejścia i takie reprezentujemy w naszej klinice.

Serdecznie zapraszamy!

www.nasmed.com.pl

Comments are closed.