Zdrowy sen – PO PROSTU ŁÓŻKA

Możliwość komentowania Zdrowy sen – PO PROSTU ŁÓŻKA została wyłączona New, Zdrowie

Zdrowy sen zapewnia regenerację i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Podstawą efektywnego wypoczynku jest odpowiednio dobrane, wygodne łóżko. Jako marka A.R.M. Artur Różański już od 1989 roku zajmujemy się tworzeniem łóżek premium do sypialni. Nasze trzydziestoletnie doświadczenie w branży oraz pasja do meblarstwa pozwalają oferować łóżka spełniające oczekiwania najbardziej wymagających, wykonane na miarę indywidualnych potrzeb.

Każdego dnia dbamy o to, by zapewnić nabywcom najwyższą jakość i komfort, oferować meble funkcjonalne, wygodne i wyróżniające się oryginalnym designem. W procesie produkcji stosujemy wyselekcjonowane materiały, gwarantujące trwałość i solidność konstrukcji łóżek, a jako obicia wykorzystujemy tkaniny hotelowe. Nad precyzją produkcji czuwają specjaliści. Wykonujemy łóżka tapicerowane, z litego drewna i metalu, w różnych rozmiarach, z możliwością indywidualnej konfiguracji. Nasz asortyment obejmuje też bogaty wybór stelaży, pojemników na pościel, materacy, łóżek w szafie, zabudów oraz innych akcesoriów czyniących sypialnię piękną i komfortową.

Duże znaczenie ma dla nas wzornictwo. Proponujemy łózka w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne i designerskie. Wszystko po to by zapewnić Państwu funkcjonalność, praktyczność oraz komfort na co dzień.

Realizujemy zarówno małe, jak i duże serie produkcyjne, m.in. na potrzeby hoteli i pensjonatów. Osobom poszukujących spersonalizowanych rozwiązań proponujemy wykonanie pojedynczych sztuk według własnego projektu. Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz i gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

Bo naszą największą pasją są PO PROSTU ŁÓŻKA.

Łóżka kontynentalne nowej generacji

– kolekcja MINIMUM

Kolekcja Minimum to nowość w ofercie marki A.R.M. Artur Różański. Jej uniwersalny i elegancki design łatwo komponuje się z dowolnymi aranżacjami. Łóżka Minimum łączą w sobie klasyczną formę mebli kontynentalnych z lekkością stylu skandynawskiego. Powstają z litego drewna bukowego, płyty MDF, płyty stolarskiej i materiału. Do dyspozycji jest bogata gama tkanin obiciowych, rodzajów nóg, oparć oraz wykończeń rantów, które można dowolnie konfigurować dla efektu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

A.R.M. Artur Różański Majdan

ul. Trasa Lubelska 38, 05-462 Wiązowna

tel. 607 412 231

e-mail: arm@poprostulozka.com

www.poprostulozka.com

Comments are closed.