ZDROWIE I PIĘKNO ZAWARTE w KAPSUŁKACH

Możliwość komentowania ZDROWIE I PIĘKNO ZAWARTE w KAPSUŁKACH została wyłączona Kosmetyki, New

Jeśli znasz klinikę medycyny estetycznej, w której oferowana jest metoda suplementacji Medilâge to znaczy, że to prestiżowe miejsce. Elżbieta Giżyńska – Brand Owner marki – współpracuje tylko z najlepszymi specjalistami w branży medycyny estetycznej, ponieważ Medilâge to preparaty z najwyższej półki. Spełniają marzenia o młodej skórze, smukłej sylwetce i gęstych włosach. To nie jest obietnica, to fakt. 

Marka od niedawna dostępna na rynku, już zyskała aprobatę wśród specjalistów i konsumentów dzięki sprawdzonym efektom oraz badaniom naukowym, które są dowodem na skuteczność tej metody suplementacji. Produkty Medilâge mają również bardzo selektywną dystrybucję, można je kupić jedynie w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologicznych oraz na oficjalnej stronie marki – medilage.com.

Medilâge to dopełnienie zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez specjalistów, to właśnie oni najlepiej dopasują kurację i doradzą, który z preparatów Medilâge (Anti-Cellulite, Métabolisme, Anti-Âge, Cheveux femme,Cheveux Homme) uzupełni spersonalizowany plan terapii. Na nadmierne wypadanie włosów często zalecane jest rozpoczęcie kuracji od przyjmowania odmładzającego preparatu Anti-Âge ze względu na jego silne działanie przeciwzapalne, porównywalne do Niesterydowych Leków Przeciwzapalnych (NLPZ). Jak mówią specjaliści, rozprawienie się z tym właśnie problemem (stanu zapalnego) jest początkiem kuracji na problemy z włosami -mówi Elżbieta Giżyńska. Z tego też powodu, przed pierwszym zastosowaniem tej metody suplementacji, warto udać się do specjalisty, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Spełniamy marzenia

Metoda suplementacji Medilâge powstała z myślą o potrzebach specjalistów, którzy podchodzą do pacjentów holistycznie.

Początkowo lekarze wspierali zabiegi pacjentów zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji, stylu życia i odżywiania. Po pewnym czasie zauważyli jednak potrzebę uzupełnienia zabiegów o preparaty przyjmowane doustnie, które mogliby dobierać pacjentom w indywidualnej terapii, jako element całościowej opieki. Takich, które pacjenci przyjmowaliby między zabiegami, dla wzmocnienia ich działania. Stworzyliśmy zatem produkt dopasowany do ich potrzeb. Wspomagamy piękno od wewnątrz i spełniamy marzenia pacjentów i lekarzy. – dodaje rozmówczyni. Lekarze polecający Medilâge dbają o pacjenta kompleksowo.

Nie mamy granic

Marka zyskała popularność i aprobatę lekarzy, kosmetologów i pacjentów w bardzo krótkim czasie od pojawienia się na rynku – co zdecydowanie przemawia za jej skutecznością. Nad jej rozwojem czuwa Elżbieta Giżyńska, która wcześniej odpowiadała za marketing i sprzedaż w luksusowych markach kosmetycznych –m.in. Chanel i La Prairie.

Medilâge posiada selektywną dystrybucję w Polsce, ale ma apetyt na więcej. Została bowiem opracowana w sposób zapewniający jej obecność na wielu rynkach na całym świecie.

Stawiamy na jakość i prestiż

Do produkcji preparatów wykorzystywane są najwyższej jakości składniki czerpane z natury.

Kupujemy je od najlepszych producentów, są to składniki najwyższej jakości, posiadające badania kliniczne. Każdy z nich jest standaryzowany, dzięki czemu zapewniamy taką samą zawartość substancji aktywnych w każdej kapsułce. W tej dziedzinie jesteśmy wyjątkowi. Dajemy gwarancję, że Medilâge jest najlepszy – mówi Elżbieta Giżyńska.

Marka przykłada również wielką uwagę do estetyki i wyglądu produktów, dopracowany jest każdy szczegół opakowania. Kapsułki sprzedawane są w szklanych słoiczkach zapakowanych w ekskluzywne pudełko zewnętrzne. Miesięczna terapia kosztuje ok. 400 zł. Medilâge w swoim portfolio posiada pięć rodzajów preparatów dedykowanych różnym potrzebom pielęgnacyjnym: Medilâge Anti-Âge zwalczający oznaki starzenia się skóry, dwa preparaty dedykowane ciału – Medilâge Anti-Cellulite i Métabolisme, i dwa preparaty wzmacniające włosy, dla kobiet Medilâge Cheveux femme oraz dla mężczyzn Cheveux Homme.

Dbamy o młodość, aby czas pozostawił tylko dobre wspomnienia

Duże zainteresowanie wzbudza przeciwstarzeniowa kuracja Medilâge Anti-Âge, która daje widoczne efekty potwierdzone w badaniach.

Tak silnie działa główny składnik Medilâge Anti-Âge – astaksantyna. To antyoksydant, który zwalcza stres oksydacyjny, główną przyczynę starzenia. Pochodzi z alg rosnących na pustyni Arava. Gdy wysychają wytwarzają astaksantynę i to właśnie dzięki niej są w stanie ożyć, gdy po kilkumiesięcznej suszy spadnie deszcz. W każdej kapsułce jest 10 mg astaksantyny, która nie jest neutralizowana w żołądku, ale przenika do jelit i stamtąd do organizmu. Jak to możliwe? Specjalnie opracowana kapsułka Medilâge Anti-Âge jest zbudowana z alg odpornych na kwasy żołądkowe – co zostało potwierdzone badaniami naukowymi. Wyjątkowość i skuteczność składników

zamkniętych w kapsułkach Medilâge potwierdzają lekarze podczas konferencji i sympozjów naukowych, prowadząc wykłady na temat ich działania. Sama astaksantyna ma w PubMedzie, czyli w międzynarodowej wyszukiwarce badań i artykułów naukowych, ponad 1600 publikacji dowodzących skuteczności jej działania!

Chudniemy i niwelujemy cellulit

W poprawie wyglądu sylwetki pomagają dwa preparaty – Medilâge Anti-Cellulite i Métabolisme. Posiadają wspólny składnik – Sinetrol® Xpure C1 opatentowany składnik wytwarzany z soku, skórki i nasion pomarańczy, grejpfrutów oraz guarany.

Daje fantastyczne efekty u pacjentów, którzy przychodzą do gabinetu na zabiegi modelujące ciało. Sinetrol® Xpure C1 wzmacnia efekty zabiegów, poprzez wsparcie procesów lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej, dodatkowo zwiększa poziom hormonu sytości. – Dochodzi do szybszego trawienia przy jednoczesnym spadku apetytu – podsumowuje Elżbieta Giżyńska. Do kapsułek zwalczających cellulit dodany został między innymi liofilizowany sok z francuskiej odmiany melona kantalupa i skoncentrowany ekstrakt z czerwonej papryki chili. Działa on wielotorowo: wzmacnia skórę, likwiduje obrzęki, poprawia mikrokrążenie, hamuje powstawanie zwłóknień i rozpuszcza istniejące. Zwiększa wrażenie sytości, produkuje więcej energii, zużywając przy tym kalorie, zmniejsza nacisk na komórki tłuszczowe. Zalecana jest terapia trzymiesięczna, ale efekty można zauważyć już po pierwszym miesiącu stosowania.

Dbamy o włosy

W pandemii, gdy po przechorowaniu Covid-19 powszechną dolegliwością stało się wypadanie włosów, liderem sprzedaży został Medilâge Cheveux femme, czyli kapsułki dla kobiet na wzmocnienie i zagęszczenie włosów. Dzięki ekstraktowi z pędów grochu zwyczajnego uprawianego w pobliżu Jeziora Bodeńskiego hamują one wypadanie włosów o 33,9 % w ciągu miesiąca. A opatentowany ekstrakt z nasion prosa dodatkowo pobudza ich odrastanie. Razem ograniczają przedwczesną utratę włosów i przedłużają fazę ich wzrostu. Stymulują namnażanie keranocytów, a co za tym idzie zwiększają wielkość cebulki włosa i dostarczają budulca włosom. Już po miesiącu widać rosnące na linii włosów tzw. „baby hair”. Terapię przeciw wypadaniu dobrze rozpocząć kapsułkami Medilâge Anti-Âge, ponieważ astaksantyna wycisza stany zapalne, które – szczególnie po ciężkich chorobach – są przyczyną przerzedzania się włosów. Lekarze zalecają stosować miesiąc kuracji astaksantyną, a następnie przez trzy miesiące Medilage cheveux femme.  

Słuchamy, czego potrzebuje Pacjent

Najmłodszym dzieckiem marki długo wyczekiwanym przez lekarzy i pacjentów jest preparat dedykowanym mężczyznom – Medilâge Cheveux homme – Produkt był już gotowy, ale dopracowywaliśmy ostatnie szczegóły opakowania – w Medilâge wszystko musi być perfekcyjne – tłumaczy Elżbieta Giżyńska. Jest fanką Medilâge Anti-Âge i Cheveux femme Można je brać jedna po drugiej lub jednocześnie – podpowiada. Jakiś czas temu miała problem z wypadaniem włosów, po miesiącu terapii problemy się skończyły, chociaż zgodnie z zaleceniem kontynuowała terapię zgodnie z zaleceniem lekarza. Zauważyłam, że nawet podczas czesania nic nie zostaje na szczotce, to jest skuteczność na poziomie mistrzowskim. Dodatkowo, za każdym razem, gdy sięgam po słoiczek z kapsułkami wyglądającymi jak dzieło sztuki, mam poczucie wyjątkowości, bo taka jest właśnie marka Medilâge, wyjątkowa, piękna i oferująca produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów– opowiada.

Ewa Kalicka

Comments are closed.