Wille Tercja

Możliwość komentowania Wille Tercja została wyłączona Hotele, New

Wille Tercja to kompleks 12 apartamentów prime w trzech budynkach o wyjątkowej architekturze, która nawiązuje do początków Konstancina sięgających XIX wieku.
Lokalizacja w najbardziej znanej miejscowości willowej w Polsce przyciąga inwestorów, którzy marzą o posiadłości w prestiżowym, spokojnym, zielonym i urokliwym miejscu, jednak oddalonym zaledwie 20 km od centrum Warszawy.

Wille Tercja to inwestycja, która łączy klasyczny styl architektoniczny z nowoczesnymi rozwiązaniami mieszkaniowymi i technologicznymi. Dzięki temu zapewnia mieszkańcom niezwykły komfort, ale także doznania estetyczne.

Na uwagę zasługują między innymi: ponadstandardowa powierzchnia poszczególnych apartamentów (150, 180, 300, 330 m²), ich niestandardowa wysokość (3 metry w świetle), apartamenty jedno- lub dwupoziomowe oraz apartamenty z antresolą, wysokie termoizolacyjne okna w drewnianych ramach, które doświetlają wnętrza, obszerne pomieszczenia ułatwiające aranżację. Mieszkańcy mogą także swobodnie korzystać z bawialni, która znajduje się na każdej kondygnacji oraz terenów zielonych otaczających kompleks.

Klasyczna elewacja skrywa eleganckie windy, nowoczesną kotłownię, indywidualną klimatyzację dla każdego apartamentu, monitoring ogrodzonej posesji i system całodobowej ochrony. Garaże podziemne z podgrzewanym wjazdem oraz miejsca parkingowe dla gości to niezbędny standard.


Centralne położenie kompleksu sprawia, że ta ucieczka od zgiełku miasta dla koneserów znajduje się w sąsiedztwie przedszkola, szkoły podstawowej, przystanku autobusowego, marketu, placu zabaw, a nawet parku i rzeki.

Comments are closed.