„Uzdrowisko Nałęczów” S.A.

Możliwość komentowania „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. została wyłączona Hotele, Rehabilitacja

008jest pierwszym sprywatyzowanym uzdrowiskiem w Polsce i stanowi znakomity przykład połączenia tradycyjnego „uzdrowiska”, jako zespołu sanatoryjnego z nowoczesnym centrum SPA&Wellness, do którego przyjeżdżają zarówno chorzy ludzie na rekonwalescencje, jak i ci, którzy chcą profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie, wygląd oraz odpocząć od trosk dnia codziennego. To dzisiejsza nowoczesna koncepcja uzdrowiska – kurortu. Dzisiejszy Nałęczów, to z jednej strony specjalizacja w dziedzinach czysto medycznych, szczególnie:
• leczenia chorych z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym i nerwicą sercowo­naczyniową oraz z rodzinnym obciążeniem chorobą układu krążenia,
• wczesnej rehabilitacji chorych po operacjach na sercu,
• kardiologicznej rehabilitacji dziennej
• rehabilitacji ogólnorozwojowej i rehabilitacji po zabiegach kardiologicznych i ortopedycznych wzbogacone o metody uzdrowiskowe prowadzona zgodnie z najnowszymi standardami klinicznymi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i rehabilitacyjnego.
• tradycyjnych pobytów lecznictwa sanatoryjnego opartych na klimacie, który w naszym przypadku, jako główny czynnik leczniczy obniża ciśnienie tętnicze krwi.
• diagnostyki kardiologicznej24f7624890e23ff01b7f949564a3598b
• doskonale wyposażone laboratorium badań analitycznych

◆ Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy z odziałem intensywnej opieki kardiologicznej
◆ Arthros – leczenia artroz ze specjalnością chirurgii kolana u dr­a Krzysztofa Gawędy
◆ Ośrodek Chirurgii Oka – pod kierunkiem prof. Zbigniewa Zagórskiego,
◆ Ikardia – zabiegi koronografii w klinice u doc. Jarosława Wójcika
◆ Ośrodek Chirurgii Plastycznej – zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej w klinice dr­a Macieja Kuczyńskiego, a z drugiej zaś strony odnowa biologiczna, czyli SPA&Wellness, która staje się nie tylko modna, ale i konieczna w dzisiejszym zabieganym, zestresowanym świecie. Jednym słowem chcesz pozbyć się stresu, przyjedź do Nałęczowa, aby poczuć „nieznośną lekkość bytu”.
Poznaj miejsce, gdzie możesz skoncentrować się wyłącznie na sobie… Zaoferuj sobie niecodzienny kontakt z wodą z nałęczowskich źródeł, które już przed wiekami oczarowały wyrafinowane gusta. Magiczne połączenie starożytnej filozofii Sanus Per Aquam z nowoczesnością XXI wieku sprawi, że Twoje ciało i umysł upojone bogactwem natury uwolnią się od stresu.
Do dyspozycji Gości mamy 820 miejsc noclegowych i oferujemy:l_31_0
■  Tradycyjne ale nowocześnie wyposażone obiekty hotelowo­sanatoryjne, pokoje 1 i 2­osob. z łazienkami, WC, TV­sat, telefon (Pawilon Angielski, Sanatorium Książę Józef, Fortunat, Stare Łazienki, Jesienna Rezydencja i Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy).
■  Ponad 70 rodzajów leczniczych zabiegów wodnych, cieplnych, elektrycznych, magnetycznych, rehabilitacji ruchowej oraz seanse w kriokomorze.
■ SPA – Termy Pałacowe Nałęczowianka – hotel (134 miejsca), Restauracja z kuchnią dietetyczną, baza odnowy biologicznej z pełnym zestawem zabiegów SPA, szeroką ofertą hydroterapii: aerobik w basenie, masaż aquatonic, bicze szkockie, hydromasaże, kąpiele perełkowe, masaż limfatyczny, masaże manualne, ayurwerda oraz nowości – masaże gorącymi kamieniami, masaże bańką chińską i masaże synchroniczne. Dysponujemy również gabinetami kosmetycznymi, pracujemy m.in. z marką Clarins oraz salon fryzjerski Matrix. Dla gości indywidualnych stworzyliśmy pakiety weekendowe i tygodniowe z bogatym programem odnowy biologicznej i kosmetyki upiększającej. Dla klientów biznesowych stworzyliśmy centrum konferencyjne, oferujemy dostęp do sal wykładowych i sprzętu multimedialnego, imprezy integracyjne oraz eventy.
■ Kompleks wodny Atrium – basen z białą glinką, basen wodny z saunami i jacuzzi,
■ Club Atrium – kręgielnia, snooker i bilard, strzelnica multimedialna, projekcja filmów i transmisje sportowe na dużym ekranie, pstrąg z grilla, piwo nałęczowskie, wino SPA Selektion
■ Pałac Małachowskich – nasze centrum kultury, miejsce koncertów, festiwali, spotkań, siedziba Muzeum Bolesława Prusa10570_poczuj_magie_spa_naleczow
To tylko najważniejsze z atrakcji, nie wspominając już o możliwości atrakcyjnych wycieczek po okolicy, czterokołowcami, rowerem lub pieszo, szczególnie po nałęczowskich wąwozach lessowych (największe w Europie tereny lessowe), wyjazdach turystycznych po Kazimierskim Parku Krajobrazowym, do Kazimierza n. Wisłą, Lublina, Kozłówki i i lotach widokowych balonem. Wszystkie prowadzone przez Uzdrowisko Nałęczów S.A. działania oraz zmiany sprawiają, że o Nałęczowie znowu jest głośno. Coraz częściej używa się określenia „Nałęczów – miasto zdrowia i urody”. W Nałęczowie, jak za czasów Prusa i Żeromskiego, po prostu należy bywać.LOGO_SPA_NALECZOW__nowe

www.spanaleczow.pl

 

Sylwester

Comments are closed.