Studio Hydroponiki

Możliwość komentowania Studio Hydroponiki została wyłączona Architektura, Design, New

Wszystko co najlepsze dla Twoich roślin w naszym sklepie z doniczkami

Hydroponika to renomowany sklep z donicami, który oferuje swoim Klientom szeroki wybór akcesoriów potrzebnych do przechowywania roślin – zarówno żywych, jak i sztucznych. W naszym asortymencie posiadamy największą w Polsce selekcję oryginalnych donic i doniczek, które zostały wykonane z różnych materiałów, takich jak ceramika, tworzywo sztuczne, włókno szklane, stal, rattan czy też liście bananowca. Co więcej, nasze produkty są również dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwia ich dopasowanie do przestrzeni zaprojektowanych w różnych stylach.
Adan

Adan

Wyeksponuj swoją roślinność

Podstawę naszego asortymentu stanowią donice, które występują w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach oraz posiadają różnorodne rodzaje wykończenia – od matowych, aż po lakierowane na wysoki połysk. Zadbaliśmy o to, by w asortymencie sklepu z roślinami Hydroponika znalazły się m.in. donice o ponadczasowych i minimalistycznych formach, nowoczesne modele o nietuzinkowym designie, a także donice ceramiczne, które są wyrabiane ręcznie. Tak szeroka kolekcja sprawia, iż każdy z Państwa będzie w stanie znaleźć model, który pasuje do projektu danej przestrzeni oraz indywidualnego gustu. Z kolei wszystkim, którzy poszukują artykułów o nieco mniejszych gabarytach polecamy nasze doniczki, które doskonale sprawdzą się jako ozdoby dla domu, balkonu lub ogrodu. Wszystkim, którzy chcą jeszcze lepiej wyeksponować swoje rośliny proponujemy także designerskie stoliki i elementy podświetlane, które sprawią, że każdy zwróci uwagę na umieszczoną w nich zieleń.
PANDORA SILVER

PANDORA SILVER

Wybierz ulubione gatunki drzew, krzewów i kwiatów

Nasi Klienci coraz częściej decydują się na zakup roślin sztucznych, które są o wiele mniej wymagające niż ich żywe odpowiedniki, a jednocześnie dalej stanowią doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Polecane są zwłaszcza do pomieszczeń, które są zamknięte, klimatyzowane i mało doświetlone i będą także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na opiekowanie się zielenią. W naszym sklepie z doniczkami oferujemy więc Państwu sztuczne rośliny, bambusy, bonsai, trawy, mchy, pnącza, kaktusy i sukulenty oraz różnorodne kwiaty, które nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Natomiast osobom, które pragną mieć wokół siebie żywą roślinność polecamy rośliny w ziemi lub w hydroponice. Warto wspomnieć, że wśród naszych produktów znajdują się także elementy dekoracyjne oraz profesjonalne akcesoria, które mogą być pomocne w odpowiedniej pielęgnacji roślin. Są to m.in. takie artykuły jak granulaty i kamienie, konewki, podpórki, czujniki wilgotności oraz wskaźniki poziomu wody. Zachęcamy również do zwrócenia uwagi na ofertę dodatków do doniczek wśród, których można znaleźć np. kółka, haki, dyski, ramy czy też elementy mocujące.
Pure Cone High

Pure Cone High

Designerskie i oryginalne donice – sklep internetowy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zieleń stanowi integralną część współczesnej architektury, a osoby zajmujące się jej projektowaniem zawsze uwzględniają w swoich aranżacjach odpowiednio dopasowane rośliny i donice. Z tego względu w sklepie z roślinami Hydroponika zawarliśmy produkty, które są odpowiednie zarówno dla projektantów wnętrz, jak i architektów. Z kolei dla wszelkich firm, instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej oferujemy nasze specjalistyczne usługi, które obejmują m.in. pomoc w doborze roślin i donic, profesjonalną realizację projektu oraz szkolenia dotyczące prawidłowej pielęgnacji roślin. Wśród instytucji, którym pomogliśmy do tej pory można wymienić m.in. centra handlowe, hotele, salony samochodowe oraz siedziby światowych i polskich korporacji.
Meble BOLD

Meble BOLD

Dane adresowe:

Studio Hydroponiki: Kraków, ul. Siewna 30
tel. 12 420 12 90 tel. kom.: 728 84 40 00

 www.sklep.hydroponika.pl 


Hasło główne:
Zieleń pięknie ozdobiona

Drugie hasło mniejsze:
donice, rośliny, meble designerskie

Comments are closed.