Salon Urody – Magdalena Sip –

Możliwość komentowania Salon Urody – Magdalena Sip – została wyłączona Kosmetyki, New

W nowym roku w olśniewającej odsłonie!

Makijaż permanentny jest niewątpliwie sztuką. W zawodzie tym sprawdzą się tylko prawdziwi pasjonaci, tacy jak pani Magdalena Sip, która w Julianowie pod Warszawą prowadzi od lat własny Salon Urody. Jej wprawna ręka wykonuje szybkie i nad wyraz precyzyjne ruchy. Efekt zadziwia. Jest bardzo naturalny. W krótkiej rozmowie pytamy o najnowsze trendy na rynku, techniki oraz porady dla osób, które planują wykonać makijaż permanentny brwi i ust, a także są zainteresowane laserową depilacją.

ELITY- Naszą rozmowę chciałabym rozpocząć od makijażu permanentnego, gdyż w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności. Jakie są jego główne zalety?

MSJeszcze kilkanaście lat temu zabiegi tego typu były niezbyt naturalne, przez co niewiele osób chciało je wykonać. Obecnie stały się modne, gdyż ceny są przystępne a efekt dużo bardziej rzeczywisty niż kiedyś. Zaawansowana technologia sprawia, że dobrze wykonany makijaż permanentny pozwala odmłodzić, doda wyrazistości i dyscypliny poszczególnym partiom, złagodzić rysy twarzy, jak również wyrównać asymetrie, przy jednoczesnym maskowaniu niedoskonałości naszej twarzy. W swoim salonie wykonuję makijaż permanentny Long Time Liner. To najlepsza metoda stosowana już od ponad 30 lat. Cechą pigmentacji jest niezwykła delikatność i naturalność makijażu, bez efektu sztuczności i przekoloryzowania twarzy. Tajemnicą tego sukcesu jest precyzja urządzenia i użycie do zabiegu igły do akupunktury. Long Time Liner jako jedyne urządzenie na świecie posiada certyfikat medyczny, dzięki czemu ma szerokie spektrum zastosowania, zaś efekty jego pracy są spektakularne.

ELITY – Co teraz jest modne? Czy możemy mówić o jakiś trendach w tym zakresie?

MS – Wśród aktualnych trendów modne jest podkreślanie urody w sposób niezwykle naturalny. Słowem taki, aby nie było ono rozpoznawalne jako ingerencja w skórę. Brwi mają być tylko zagęszczone włoskami lub delikatnym cieniem, kreski zarysowane w linii rzęs a nie nad nią, zaś usta tylko subtelnie podkreślone kolorem w odcieniu ust lub niewiele różniącym się od nich. Najbardziej pożądanym przez klientki makijażem brwi jest microblading lub ombre. Technika włoskowa, którą stosuję pozwala na całkowitą rekonstrukcję, jak i uzupełnienie włosków brwi. Klientki pokochały ten zabieg, gdyż efekt jest bardzo naturalny. Natomiast w przypadku makijażu ust panie mają do wyboru zabieg techniką tzw. cieniowania (którą polecam szczególnie paniom z wąskimi ustami, gdyż można je delikatnie powiększyć i nadać im efekt 3D) lub techniką wypełnienia dającą efekt pomadki.

ELITY – Z jakim wyprzedzeniem należy zaplanować wizytę w Pani salonie urody, jeśli zdecydujemy się na makijaż permanentny brwi i ust? Ile musimy czekać na finalny efekt?

MS – Jeśli chodzi o makijaż permanentny ust, to sprawa jest indywidualna. Bezpiecznym odstępem czasowym, aby go wykonać będzie okres około półtora do dwóch miesięcy. Korektę ust wyjątkowo wykonujemy nieco później, niż korektę brwi czy kresek, a mianowicie po 3 tygodniach. Ponieważ brwi po wykonanym zabiegu szybciej ulegają regeneracji, dlatego wystarczy nam zapas półtora miesiąca na zaplanowanie wizyty w gabinecie przed wielkim wyjściem.

ELITY- Na co należy zwracać uwagę, decydując o wyborze salonu urody wykonującego usługi w zakresie makijażu permanentnego?

MSWarto wcześniej sprawdzić, jakie metody poleca dany salon, a także upewnić się w kwestii procedur bezpieczeństwa i stosowanych w danym gabinecie urządzeń. Ponieważ w mojej praktyce kwestie bezpieczeństwa są dla mnie najważniejsze, dlatego wybrałam sterylne w pracy urządzenie Long Time Liner. Jest ono gwarantem jakości moich usług. Igły do makijażu dla każdego klienta są jednorazowe i cienkie, przez co zabieg jest niemal nieodczuwalny, a pozostałe elementy są  sterylizowane w autoklawie, który również znajduje się na wyposażeniu mojego salonu.

ELITY – Wiele osób rozważa również poddanie się zabiegom laserowym, jednak wciąż ma małą wiedze na ten temat. Świat podbijają lasery VariLite i LIGHTSheer – jakie one mają zastosowanie?

MS – System VariLite amerykańskiej firmy CUTERA stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych (np. przy nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego). Z kolei laser diodowy LightSheer firmy Lumensis jest najnowszym i zarazem najmocniejszym systemem w cenionej na całym świecie serii LIGHTSheer, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w dziedzinie fotodepilacji. Co ważne, trwale usuwa niechciane włosy w sposób bezinwazyjny, nie powodując uszkodzeń skóry. To innowacja technologiczna najskuteczniejszy laser depilacyjny na rynku światowym. Laser LIGHTSheer otrzymał nagrodę Złoty Laur kosmetologii 2014 i 2015 w kategorii: urządzenia do usuwania zbędnego owłosienia.

ELITY – Jakie inne korzyści przynosi zastosowanie lasera diodowego LightSheer w praktyce?

MSDepilacja laserowa LightSheer jako metoda bezinwazyjna, oszczędza wielu nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów takich, jak depilacja mechaniczna, depilacja woskiem, golenie czy elektroliza, które trzeba powtarzać co kilka dni lub tygodni, a które często doprowadzają do powstawania przebarwień i blizn. Jest też fantastyczną metodą na pozbycie się wrastających włosków tworzących często zapalenie mieszka włosowego. Poza tym, w zaledwie kilka minut jestem w stanie usunąć wąsik, a depilacja całych nóg zajmuje mi nie więcej niż 30-40 minut. Zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny, dzięki zastosowaniu chłodzącej końcówki ChillTip TM lub systemu zasysania skóry.

ELITY – Ile zabiegów usunięcia laserowego owłosienia na daną partię należy wykonać, aby całkowicie pozbyć się włosków? Czy konieczne będę powtórzenia za kilka lat?

MS – Zwykle wystarczy 6-8 zabiegów depilacji laserowej, aby pozbyć się trwale owłosienia. Wyjątkiem jest okolica bikini, które wymaga niekiedy więcej wizyt oraz wąsik, który lubi powracać ze względu na hormonalne podłoże. W przypadku pozostałych partii ciała na przestrzeni 2-5 lat można wykona 1 zabieg przypominający, jeśli pojawiło się 1%-5% włosków na tle hormonalnym, np. po ciąży czy kuracji hormonalnej.

ELITY – Jakie inne zabiegi wybierają Pani klientki w pani salonie?

MS – Dużą popularnością cieszą się również zabiegi w zakresie laserowego zamykania naczynek na twarzy czy nogach, jak i bardzo skuteczne zabiegi odchudzające (kriolipoliza LipoCryo) oraz zabiegi falami radiowymi Endymed 3DEEP® mającymi na celu napięcie skory i zredukowanie wiotkości ciała. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25% do 45% grubości tkanki tłuszczowej, a efekty zaczynają być zauważalne już po 2-3 tygodniach.

ELITY – Na koniec naszej rozmowy, chciałam zapytać co stanowi wizytówkę pani gabinetu?

MS – W Salonie Urody Magdalena Sip priorytetowo traktuję zasady bezpieczeństwa i higieny, co nie zawsze ma miejsce w innych gabinetach. Posiadam niemiecki autoklaw Melag 15, który jest gwarantem higieny mojej pracy i za pomocą pary sterylizuje elementy urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej. Igły, których używam do zabiegów są jednorazowe. Wykorzystuję najwyższej klasy urządzenia, które są obecne w najbardziej prestiżowych klinikach laserowych, a ich jakość potwierdzona jest certyfikatami. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdej klientki. Cieszy mnie fakt, że na depilację laserową, zamykanie naczynek czy makijaż permanentny przychodzą do mnie całe rodziny. Zapraszam serdecznie na konsultację do mojego salonu, proponuję klientkom wykonanie rysunku makijażu kresek, brwi czy ust, aby zobaczyć siebie w nowym obliczu – młodszą, piękniejszą  i wyrazistszą niż dotychczas.

ELITY – Dziękuję za rozmowę.

O Salonie Urody Magdalena Sip

Magdalena Sip jest zdobywczynią prestiżowej licencji Long Time Liner. Specjalizuje się w makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej. Szkoliła się m.in. pod okiem cenionej Mistrzyni w świecie makijażu permanentnego Magdaleny Bogulak (założycielki Sharley). W swoim salonie w Julianowie koło Piaseczna świadczy również usługi w zakresie depilacji laserowej nowoczesnym laserem Light Sheer Duet, a także zabieg zamykania naczynek jednym z najlepszych laserów na świecie Varilite. Więcej informacji o ofercie salonu można znaleźć na stronie www: www.makijazpermanentny-longtimeliner.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/SalonUrodyMagdalenaSip/

Salon Urody Magdalena Sip, Julianów k/Warszawy (okolice Piaseczna) 05-500, ul. Julianowska 68d. Tel: 516 184 261

Foto: Salon Urody Magdalena Sip

Comments are closed.