Elkamino Dom – Płytki ścienne i podłogowe

Możliwość komentowania Elkamino Dom – Płytki ścienne i podłogowe została wyłączona Architektura, Design, New

Świetny przepis na nowoczesne lub stylowe wnętrze

Jak zaaranżować wnętrze ciekawe, funkcjonalne, a przy tym zgodne z najnowszymi trendami?
Jak wybrać piękną elewację budynku, materiał na schody czy taras?
Odpowiedź na to pytanie jest prosta – pomyśl o odpowiednich płytkach!

Firma Elkamino Dom zajmuje się produkcją różnego rodzaju płytek ściennych, podłogowych, tarasowych, schodowych i parapetowych. Płytki są wykonane głównie na bazie cementu, producent posiada jednak w ofercie także kamień dekoracyjny gipsowy. Znakomitej jakości komponenty i duże doświadczenie w produkcji gwarantuje wysoką jakość produktów.

Natura

Nie da się ukryć, że w aranżacji wnętrz mocno zauważalnym trendem jest obecnie powrót do natury, rozumiany jako zainteresowanie naturalnymi i tradycyjnymi materiałami używanymi w budownictwie od wieków. Do łask wróciło drewno, kamień , beton, ceramika – wybieramy je zarówno na elewacje, jak i do wykańczania wnętrz. Oferta firmy Elkamino Dom wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Około dziesięciu propozycji kolorystycznych ceglanych płytek, od szarografitowej poprzez m.in. brązową, beżową, gotycką do białej, a także wiele rodzajów, od płaskich ściennych po narożne schodowe, parapetowe, podłogowe i tarasowe, sprawia, że coś dla siebie znajdzie miłośnik nowoczesnych aranżacji i wnętrz stylizowanych. Płytki mają grubość 1,5 lub 3,5 cm. Są przeznaczone na elewacje, tarasy, schody zewnętrzne i do wykańczania wnętrz, ścian, podłóg, schodów i parapetów.

Stara cegła

Płytki wyglądające jak autentyczna wiekowa cegła to absolutny trend – świetnie się odnajdą we wnętrzach rustykalnych, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie we wnętrzach inspirowanych loftami i atmosferą starych fabryk. To również znakomite rozwiązanie na tarasy czy schody: wyglądają jakby miały sto lat, ale są odporne na warunki atmosferyczne, bardzo trwałe, mają znacznie mniejszą grubość i co najważniejsze – aż trudno uwierzyć, że to nie jest zwyczajna stara cegła!

Stara cegła biała

To kolejny modny trend, widoczny także w tym sezonie. Pomalowana na biało cegła przywołuje sielski widok wiejskiej chaty, gdzie białe ściany świadczyły kiedyś o dbałości o czystość i estetykę. Obecnie płytki w stylu starej cegły bielonej świetnie wpasowały się we wnętrza nowoczesnych mieszkań i domów. W ofercie marki Elkamino Dom dostępne są białe płytki w stylu starej cegły, z charakterystycznymi, dodającymi uroku wyżłobieniami i rysami. Świetnie się sprawdzą we wnętrzach w skandynawskim lub minimalistycznym stylu. Dodadzą naszemu mieszkaniu stylu i elegancji.

Beton architektoniczny

Ciekawym pomysłem na elewację czy wnętrze jest zastosowanie betonu architektonicznego – to znakomity pomysł do wnętrz w stylu loft czyli industrialnych. W ofercie Elkamino Dom znajdziemy płyty z betonu architektonicznego produkowane w kilku rozmiarach. Niewielka grubość (od 1,5 do 2,5 cm) i niewielka waga płyt dają dużo możliwości uzyskania efektu „fabrycznej” ściany. Możemy wybrać bardziej gładką lub bardziej porowatą powierzchnię. Płyty standardowo produkowane są w kolorze szarobetonowym, istnieje jednak możliwość wykonania praktycznie każdego koloru. Płyty można montować kotwiąc je do ścian, można także je kleić (każda z płyt jest dodatkowo wyposażona w wąsy montażowe).

Więcej informacji i pełna oferta firmy Elkamino Dom na stronie internetowej

Elkamino Dom
ul. Średnia 33
05-822 Milanówek
tel/fax: 22 7244225
e-mail: biuro@elkaminodom.pl

www.elkaminodom.pl

Comments are closed.