Plaza Salon – Gabinet Kosmetyki Leczniczej

Możliwość komentowania Plaza Salon – Gabinet Kosmetyki Leczniczej została wyłączona Kosmetyki, Ludzie

Plaza Salon

Nasz salon kosmetyczny przy ulicy Brackiej 1, w pobliżu Placu Trzech Krzyży, założony został w marcu 2018 roku. Tradycja prowadzenia gabinetów kosmetycznych, rozpoczęła się w mojej rodzinie już w roku 1962. Babcia, Anna Kłobukowska Dyrlacz, pielęgniarka, wielokrotnie uhonorowana za udział w Powstaniu Warszawskim, po wojnie postanowiła uruchomić nowoczesną na tamte czasy działalność – Gabinet Kosmetyki Leczniczej.

W przedsięwzięciu, od samego początku pomagał jej mąż, doświadczony dermatolog. W latach 80-tych działalność przejęła moja mama, utrzymując wysoką rangę gabinetu przez kolejne 25 lat. W kilka lat po zamknięciu salonu przy Alej Wyzwolenia, wspominając osiągnięcia dziadków i mamy, postanowiłam reaktywować gabinet w nowej lokalizacji, pod nazwą Plaza Salon. Podobnie jak babci, w prowadzeniu biznesu pomaga mi mąż, bez którego nie wyobrażam sobie powodzenie tej inicjatywy. W każdym kroku wspiera nas także mama, której wiedza i doświadczenia okazały się bezcenne.

Plaza Salon urządzony jest w klimacie „glamour”.

Jestem niemiernie szczęśliwa, że nasze kameralne wnętrze, jak się okazało, działa hipnotyzująco na klientele. Szczególne wzruszenie wzbudziły we mnie słowa jednej z klientek mieszkającej na stale w Nowym Jorku – „Tu jest jak na 5th Avenue”!

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradza w sprawach pielęgnacji skory, ciała oraz paznokci. Szeroki wachlarz usług dopasowany jest do potrzeb, a także możliwości finansowych każdego klienta. Konsultacje odbywają się u nas bezpłatnie. Kosmetolodzy i podolog doradzają w kwestiach pielęgnacji salonowej, a także domowej; pomagamy dobrać zabiegi i kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wśród rytuałów, które szczególnie polecam znajdują się: „Piękna w Wielkim Mieście (150 zł.)”, ekspresowa pielęgnacja skory dotkniętej smogiem i zmęczeniem; a także wybitnie hydrolizujący zabieg premium „Skarby Morza i Lasu” (350 zł.); proponujemy także nieinwazyjny lifting (fale radiowe) oraz mezoterpie igłową. Ciekawą pozycje stanowią rzadko wykonywane zabiegi podologiczne (od 80 zł.). Każda nasza klientka może skorzystać także z usług manicure wzbogaconych o artystycznie wykonany „nail design”.

Wszystkich szczegółów można dowiedzieć się rozmawiając bezpośrednio ze mną, – 602 13 15 92
bądź z naszymi ekspertkami w salonie pod numerem – 502 837 624.;

Zachęcam także do odwiedzenia strony internetowej www.plazasalon.pl
oraz obejrzenia profilu @plaza_salon_warsaw na Instgramie.

Zapraszam serdecznie do Plaza Salon przy ulicy Bracka 1.

  www.plazasalon.pl   

Comments are closed.