PLATINUM CARE – luksus i doskonałość

Możliwość komentowania PLATINUM CARE – luksus i doskonałość została wyłączona Kosmetyki, New


Nowa era w pielęgnacji Premium Anti-Aging

Linia Platinum Care Janssen Cosmetics zapoczątkowała nową erę w pielęgnacji Premium Anti-Aging. Platinum Care to synergia luksusu i doskonałości w pielęgnacji skóry. Platyna to jeden z najcenniejszych surowców reprezentujących niezwykłe bogactwo i elegancję.
Platinum-MP-Complex to unikalne połączenie składników aktywnych, które stanowi o luksusowym charakterze linii Platinum Care:

MatrixylTM synthe’6TM
• ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego
• koloidalna platyna

MatrixylTM synthe’6TM to innowacyjna matryca peptydowa, która wygładza zmarszczki i stymuluje syntezę 6 kluczowych składników: kolagen I,III i IV, kwas hialuronowy, fibronektyna, laminina-5. Wyniki badań dla MatrixylTM synthe’6TM potwierdzają: efekt liftingu i natychmiastowego wygładzenia skóry + 28% oraz zmniejszenie głębokości zmarszczki o 31%. O wyjątkowości linii Platinum Care stanowi również ekstrakt z „ziołowego botoksu”, korzeń manioku oraz witamina A. Gatuline® Expression to składnik pozyskiwany z Acmella oleracea, rośliny nazywanej „ziołowym botoksem”.

Redukuje intensywność mikroskurczów mięśni twarzy, zapobiegając marszczeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek mimicznych. Instensyl® to polimer pozyskiwany z korzeni manioku, posiadający trójwymiarową strukturę molekularną. Już po 1 godzinie od aplikacji uzyskujemy dzięki niemu efekt liftingu i napięcia skóry o 33%. Lipodermol® to efektywna formuła palmitynianu witaminy A, która stymuluje komórki macierzyste w warstwie podstawnej naskórka. Kontrolowane badanie placebo prowadzone przez 21 dni, z dziennym użyciem 2% Lipodermol®, potwierdza wpływ tego składnika na przyspieszenie regeneracji skóry oraz zwiększenie grubości naskórka o 72%.

Rezultatem aplikacji produktów z tej linii jest nieporównywalne doświadczenie luksusu i odprężenia dla skóry i zmysłów. Linia Platinum Care charakteryzuje się niezwykle cennymi składnikami aktywnymi, jedwabistą teksturą produktów, jak również eleganckim zapachem perfum. Wyrafinowany design produktów utwierdza w przekonaniu, że Platinum Care to zwiastun nowej ery luksusowej pielęgnacji anti-aging.

Tekst:
Aleksandra Czarnota
Główny Szkoleniowiec Janssen Cosmetics

JANSSEN COSMETICS POLSKA
Ul. Krośnieńska 17/2L
35-505 Rzeszów
tel. (17) 740 15 10
mail: biuro@janssen-cosmetics.pl
www.janssen-cosmetics.pl

Comments are closed.