MPX4 – innowacyjne wózki rowerowe

Możliwość komentowania MPX4 – innowacyjne wózki rowerowe została wyłączona New, Technologia, Zdrowie

Firma Auto Express Piotr Mikuszewski mieści się w malowniczo położonej gminie Frysztak, jako jedyna w Polsce produkuje innowacyjne wózki rowerowe. Z połączenia młodzieńczej pasji i doświadczenia zdobytego w zawodzie ślusarz ‑mechanik, został skonstruowany MPX4.

Wykonany z myślą o łatwym przemieszczaniu się po drogach asfaltowych, jak i drogach gruntowych, leśnych. Zawieszenie wielowahaczowe zapewnia przechylanie się MPX4 w zależności od ukształtowania terenu. Hamulce tarczowe na cztery koła pozwalają bezpiecznie zatrzymać się przed przeszkodą, zastosowana automatyczna blokada tylnych kół pozwala pokonać trudny teren.

Z myślą o mojej córce powstało mocowanie fotelika dziecięcego, co w późniejszym czasie przełożyło się na wspólne rodzinne wyprawy. Jeżdżąc po lesie, zagajnikach pokonując w bród rzekę, pojazd jest tak cichy, że wielokrotnie mogliśmy obserwować dzikie zwierzęta z bliska.

Podczas wyprawy MPX4 można zapomnieć o codziennych troskach, relaksujemy się, dbamy o kondycję i to wszystko na świeżym powietrzu. Regulowany szeroki fotel i oparcie pozwalają przyjąć najwygodniejszą pozycję, nie obciążając kręgosłupa podczas kilkugodzinnej jazdy.

Przy wykonaniu MPX4 postawiłem na estetykę i jakość wykonania. Polecam go jako ekologiczny środek transportu poprzez zastosowany napęd nożny i wspomaganie elektryczne. MPX4 wykonuję na indywidualne zamówienie, jak również istnieje opcja przystosowania dla osób niepełnosprawnych.

AUTO EXPRESS” F.H.U. PIOTR MIKUSZEWSKI
38‑130 GLINIK ŚREDNI 75 e‑mail:
mpiotr1@op.pl tel. 508 132 855 www.mpx4.pl

Comments are closed.