Millibag – zaprojektuj swoją torebkę

Możliwość komentowania Millibag – zaprojektuj swoją torebkę została wyłączona Torby

To nowa marka stworzona na potrzeby Kobiet takich jak my, które poszukują nietuzinkowych, spersonalizowanych dodatków i akcesoriów. W naszej pracowni w samym sercu Krakowa szyjemy wyjątkowe torebki w krótkich, limitowanych seriach. Perfekcyjnie wykończone z ogromną dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Każdy model jest wykonany ręcznie tylko w kilku egzemplarzach, które różnią się od siebie materiałem, kolorem skóry, wzorem podszewki i okuciami.

40_mill

Nasze klientki traktujemy indywidualnie, dlatego każda ma możliwość spersonalizowania swojej torebki umieszczając w jej wnętrzu haft z inicjałami.

Kup gotowy unikatowy model torebki dostępny w naszym sklepie albo sama zindywidualizuj go wybierając materiał, kolor skóry, wzór podszewki, bez żadnych dodatkowych kosztów. Napisz do nas a umówimy się w naszej pracowni, gdzie będziesz mogła sama spersonalizować swoją wymarzoną torebkę.

Możemy wyhaftować Twoje imię i nazwisko lub same inicjały wewnątrz torebki na podszewce lub kieszonce. A może chciałabyś zamieścić krótką sentencję? Po prostu wybierz czcionkę, kolor nici i napisz do nas. W ten sposób Twoja Milli torebka będzie jedyna w swoim rodzaju. To również niebanalny, wyjątkowy pomysł na prezent dla tych których kochasz.

baner

Pamiętaj że personalizacja jest możliwa tylko w przypadku torebek na zamówienie. W torebkach wykonanych z eko zamszu możemy haftować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W torebkach wykonanych ze skóry haftujemy tylko wewnątrz.

http://www.millibag.com/

Comments are closed.