Marmorin Design – umywalki stojące – nieograniczone możliwości w każdej przestrzeni

Możliwość komentowania Marmorin Design – umywalki stojące – nieograniczone możliwości w każdej przestrzeni została wyłączona Design, New

Mimo swoich nie najmniejszych wymiarów umywalki stojące nadają wnętrzu lekkości wprowadzając pewnego rodzaju spokój i harmonię. W jakiś niewyjaśniony sposób nawet najbardziej awangardowe wzory nie przytłaczają swoją formą i nie zabierają przestrzeni mimo, że są widocznym elementem wystroju.

Zarówno te funkcjonalne jak i bardziej dekoracyjne, nowoczesne czy klasyczne w stylu retro są świetną alternatywą dla standardowych rozwiązań. Sprawdzą się nie tylko w połączeniu z wolnostojącą wanną w przestronnym salonie kąpielowym, ale także w małej toalecie gościnnej.

Marmorin Design od lat proponuje umywalki stojące jako ciekawy sposób wyposażenia łazienki, nadający jej odmiennego charakteru.

Wieloletnie doświadczenie z materiałem i technologią pozwoliło projektantom z Marmorin Design Studio na zabawę formą i detalem. Bogata oferta wzorów z możliwością wyboru wykończenia w połysku, macie czy głębokiej czerni zawiera wersje dościenne, wolnostojące, z miejscem na baterie lub bez, czy wersje z półkami stanowiącymi dodatkowe miejsce na przybory toaletowe.

Wybór dopracowanych wzorniczo projektów w połączeniu z najwyższą jakością materiałów pozwoli cieszyć się własną łazienkową strefą relaksu przez długie lata.

Wszystkie umywalki stojące marki Marmorin Design  wyposażone są w wysokiej klasy zestawy syfonowe odpowiednie do sposobu montażu. Zastosowany innowacyjny materiał Minerilicast® gwarantuje trwałość, odporność na zabrudzenia, ścieranie i zmiany temperatur oraz przyjemność „ciepłej” w dotyku powierzchni.

Wszystkie kolekcje na www.marmorindesign.pl

Comments are closed.