M.A.R. handbags – torebki cylindryczne

Możliwość komentowania M.A.R. handbags – torebki cylindryczne została wyłączona Torby

M.A.R.  handbags – torebki cylindryczne… marka powstała w 2015 roku, pod wpływem inspiracji zaczerpniętych z południa Europy, wprowadzając na rynek modowy skórzane torebki 99 9

cylindryczne. Wówczas cylindryczny kształt torebki stał się znakiem rozpoznawczym marki, wzbudzając jednocześnie zainteresowanie w świecie mody.

Wytwarzane ręcznie w Polsce torebki M.A.R.handbags są międzynarodową propozycją dla kobiet, które starannie dobierają swoją garderobę, lubią oryginalne i wysokogatunkowe produkty, cenią jakość, ekstrawagancję i szyk.

Torebki M.A.R.handbags wykonane są z najlepszej jakości skóry licowej o wyprawie roślinnej, dzięki czemu torebka jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie bardzo delikatna w dotyku. Ponadto, jej subtelny wygląd dopełniają starannie dobrana podszewka, suwak i inne użyte dodatki. Jakość materiałów użytych przy tworzeniu torebek cylindrycznych oraz rzemieślniczy sposób ich wykonania czyni torebki M.A.R.handbags dobrem luksusowym, które śmiało może konkurować z torebkami światowych marek, znanych projektantów.

Obecnie torebka cylindryczna dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i miodowym. Suwak, który przebiega wzdłuż całej torebki, zapewnia swobodny dostęp do jej wnętrza. Odpowiednio dobrana długość rączek umożliwia noszenie torebki M.A.R.handbags zarówno w ręku, jak i na ramieniu. Torebka M.A.R.handbags jest pojemna, mieści tablet ok 7,8 cala (np. ipada mini), portmonetkę lub portfel, małą kosmetyczkę, futerał na okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, mały notatnik. Do jednej z trzech kieszonek można włożyć
telefon, dokumenty, długopisy i inne.

Zaletą cylindra jest możliwość szybkiego znalezienia w torebce poszczególnych przedmiotów, gdyż kształt torebki wymusza utrzymanie w niej porządku. Na specjalne 8 7życzenie klientek, wykonujemy torebki cylindryczne w innych kolorach, jednocześnie zaznaczając, że roślinny sposób garbowania skóry zawęża gamę kolorystyczną do kilku odcieni.

www.marhandbags.pl

Comments are closed.