KROSNO

Możliwość komentowania KROSNO została wyłączona New, Porcelana

KROSNO – Od 100 lat projektujemy i wytwarzamy niepowtarzalne szkło, które wykorzystywane jest do serwowania trunków na całym świecie. Dbając o każdy, najmniejszy szczegół, wypracowaliśmy niebanalny styl i charakter szkła, a nasi hutnicy gwarantują nietuzinkowość i najwyższą jakość produktów. Dzięki współpracy z sommelierami, znawcami świata alkoholi, nasze kieliszki i szklanki spełniają oczekiwania każdego dla kogo nie jest obojętny sposób degustacji i serwowania trunków.

Ethereal to linia wyjątkowych kieliszków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wysublimowanych gustach koneserów i przeznaczonych do najpopularniejszych szczepów win. Ultra cienkie, lekkie i niezwykle eleganckie w swoim designie kieliszki, wykonane są z uszlachetnionego szkła „Crystalline”. Wyróżnia je niezwykła precyzja i niepowtarzalna jakość, jaką nadaje jej proces ręcznego wytwarzania przez hutnika – artystę. Kolekcja kieliszków ETHEREAL KROSNO to idealny wybór zarówno dla profesjonalistów z branży gastronomicznej, jak i dla miłośników wszelkich odmian gronowego trunku. 

Wytrawni sommelierzy polecają kieliszki wykonane z ultra cienkiego szkła, które umożliwia swobodne poruszanie się w nim wina, a tym samym ekspozycję jego koloru w najlepszy możliwy sposób. Lekkość samego kieliszka jest zaskakująca, gdyż niemal niezauważalna waga i delikatność ścianek pozwala w pełni skupić się na podziwianiu i smakowaniu wina. Każdy rodzaj kieliszka posiada inną budowę, kształt i ciężar, co jest niezwykle istotne dla uzyskiwanych aromatów i smaków. Kształt czarek został tak zaprojektowany, aby koncentrował bukiet zawarty w winie, a następnie dość szybko kierował się do wylotu kieliszka. Natomiast wysoka i smukła nóżka ma sprzyjać utrzymywaniu niskiej temperatury zawartości.

„Chcąc sprostać wymaganiom największych miłośników wszelkich odmian gronowego trunku proponujemy ultra cienkie kieliszki ETHEREAL z oferty KROSNO.” radzi Daniel Aniołowski – sommelier. „Linia ETHEREAL wydobędzie to co najlepsze zarówno z lekkich, owocowych przedstawicieli gatunku, jak i mocno zbudowanych, złożonych, szlachetnych typów win, urzekających jedwabistością i bogactwem smaku.”

Ethereal to esencja dobrego smaku i wyczucia piękna, synonim luksusu, elegancji i wyrafinowanej estetyki.

Krosno Glass S.A.
ul. Tysiaclecia 13, 38-400 Krosno
e-sklep: www.krosno.com.pl
www.krosno.com
Instagram: @krosnoglass
Facebook: @krosnoglass

Comments are closed.