HOME INVEST – Apartamenty Okopowa 59A

Możliwość komentowania HOME INVEST – Apartamenty Okopowa 59A została wyłączona Architektura, New

Opis Inwestycji

Apartamenty Okopowa 59A to najnowsza inwestycja realizowana przez Home Invest, na którą składa się jeden ośmiopiętrowy budynek. Zlokalizowana będzie w biznesowej części Warszawy – na Woli. Apartamenty cechować będzie przestronność oraz funkcjonalność. Dodatkowym atutem będzie to, że wybrane mieszkania będzie można zaaranżować według własnych potrzeb. Układ ścian nośnych poszczególnych mieszkań pozwoli na wygospodarowanie dodatkowego pokoju. W architekturze budynku zastosowano panoramiczne przeszklenia, które zwiększą nasłonecznienie apartamentów. Nowoczesny budynek o eleganckim wnętrzu – to będzie wyróżniało Apartamenty Okopowa 59A na tle istniejącej zabudowy.APARTAMENTY OKOPOWA 59A TO:– 98 mieszkań– 1/2/3/4/ pokojowe– 41 – 113 m2– funkcjonalne układy mieszkań– zamknięte osiedle– garaże podziemne oraz naziemne– recepcja– monitorowane osiedle– lokale usługowe

Apartamenty Okopowa 59A

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Okopowa 59A

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Okopowa 59A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NISKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Okopowa 59A znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Policealne Studium Kosmetyczne Barbary Jaroszewskiej w odległości 150m, „Konar” Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w odległości 200m, Bursa Szkolna nr 6 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Centrum Homeopatii Sp. z o.o., w odległości 400 m znajduje się Super-Pharm, w odległości 450 m znajduje się Lekarz psychiatra.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Ney Gallery & Prints, w odległości 300 m znajduje się Galeria Akademii Sztuk Pięknych, w odległości 300 m znajduje się Kościół Św. Karola Boromeusza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Skwer Woody’ego Allena, w odległości 350 m znajduje się Landowski Boxing School , w odległości 400 m znajduje się Aqua Aerobik Warszawa – E-Team Wojciech Okniński.

 

  Apartamenty Okopowa 59A 

Comments are closed.