Gomarco – tam, gdzie marzenia stają się rzeczywistością

Możliwość komentowania Gomarco – tam, gdzie marzenia stają się rzeczywistością została wyłączona Ludzie, Zdrowie

Gomarco to nie jest zwykła firma. To zbiór uniwersalnych zasad, realizacja odpowiedzialnej misji oraz suma umiejętności zespołu profesjonalistów, dzięki którym sen staje się najwspanialszą czynnością, jaką można sobie wyobrazić. Doznaniem, które pobudza do działania wyobraźnię milionów ludzi oraz pozwala odpocząć zmęczonemu ciału.

Podczas snu rodzą się nie tylko marzenia czy pragnienia, ale i wielkie idee. Natomiast Gomarco zrobi wszystko, aby stały się rzeczywistością za sprawą wyjątkowo komfortowego materaca, który regeneruje, odpręża i daje poczucie wolności. Czyli wszystko to, o czym marzysz każdego ranka.

Poznaj nas

Hiszpański styl i jakość produktów Gomarco to lata wytężonej pracy, która zaowocowała m.in. powstaniem luksusowych, wysokich materacy hybrydowych, które można znaleźć w apartamentach najlepszych hoteli świata. Od chwili konsolidacji marki w 1977 r. nieustannie dążymy do perfekcji, ponieważ rozumiemy, że nie ma nic cenniejszego niż dostarczenie Klientowi produktu, który zaspokoi jego potrzeby, czyli chęć zdrowego i wygodnego snu, pozwalającego na czerpanie radości z życia.

Nowoczesność oparta na innowacjach

Tworzenie ekskluzywnych materacy z klasą to nasza pasja, co przekłada się na bardzo wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz dbałość o każdy detal za sprawą ręcznego wykonania i zdobywanego przez lata doświadczenia. Tradycja naszej organizacji zobowiązuje, dlatego ciągle się rozwijamy i tworzymy innowacyjne rozwiązania jak np. materace z unikalnym systemem Nucol 2.0 z wbudowaną funkcją masażu mięśni, która usprawnia pracę układu krążenia. Produkty wyposażone w ten system zostały przetestowane i docenione przez współpracującą z nami barcelońską Dream Clinic Dr. Estivill, będącą jedną z najbardziej prestiżowych instytucji na świecie w zakresie badania snu.

Oczywiście tworzenie tak zaawansowanych produktów nie byłoby możliwe bez sztabu inżynierów, techników, pracowników produkcji i logistyki, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że mamy takich ludzi na pokładzie, bowiem to dzięki ich zaangażowaniu możesz cieszyć się z błogiego odpoczynku na komfortowym materacu w eleganckim hotelu czy w swojej sypialni. Oprócz zespołu doświadczonych fachowców, posiadamy też nowoczesną fabrykę i centrum logistyczne w hiszpańskim regionie Murcja. To właśnie tam powstają materace, poduszki i akcesoria dające tyle radości i komfortu, aby Twój sen był zdrowy. Co więcej, sami wytwarzamy komponenty, które służą do produkcji wyjątkowych produktów.

Poczuj głębię komfortowego snu

Luksus to nie tylko standardowe certyfikaty czy świadectwa jakości. To także indywidualne podejście do potrzeb Klientów oraz ich wymagań. Dlatego w Gomarco zawsze robimy więcej, bo nasi Klienci chcą otrzymać coś więcej niż wszyscy. W związku z tym poddajemy nasze produkty ścisłym kontrolom jakości, zdrowotności, a nawet sprawdzamy ich właściwości w ekstremalnych warunkach. Dobrym przykładem są wspomniane materace serii Nucol 2.0 – zostały przetestowane w trudnym terenie przez zawodników morderczego i niebezpiecznego rajdu Paryż-Dakar. Efektem tego typu działań jest brak kompromisów przy projektowaniu i produkcji luksusowych materacy w trosce o komfort i zdrowie naszych Klientów.

Unikalny system Nucol 2.0 sprawia, że punkty nacisku między ciałem a materacem są minimalne, co w efekcie poprawia przepływ krwi w kończynach, jednocześnie zapobiegając ich drętwieniu czy skurczom, a także przykrym dolegliwościom bólowym ze strony pleców i szyi. Dodatkowymi korzyściami zdrowotnymi płynącymi z tej technologii jest zapewnienie pełnego relaksu, łatwiejsze zasypianie oraz redukcja napięć i stresów. Materace z serii Nucol 2.0 posiadają sterowane pilotem specjalne masażery, które nadają przyjemnych i odprężających wibracji. Tafla materaca zawiera 12 punktów masujących ułożonych w formie 6 linii tak, aby przynieść ulgę i rozluźnienie najważniejszym partiom Twojego ciała. Dzięki technologiom przyszłości, zarówno Twój kręgosłup, jak i mięśnie otrzymują stabilne podparcie oraz niebywały komfort.

Zdrowy i głęboki sen to najcenniejszy skarb, który warto strzec i chronić – na przykład wybierając materace hiszpańskiej marki Gomarco

Dream Project sp. Z o.o. 

ul. Drogowców 6,
32-400 Myślenice
+48 22 298 66 86

biuro@dream-project.pl

www.gomarco.pl

Comments are closed.