Form Modern – LOFT MODERN DESIGN

Możliwość komentowania Form Modern – LOFT MODERN DESIGN została wyłączona Architektura, Biznes, Design, New

    Modnym wykończeniem  w obecnych aranżacjach jest beton architektoniczny. LOFT MODERN DESIGN proponuje nowy wymiar projektowania z Form Modern który może stać się pasją i formą zabawy nawet dla nowicjuszy w tej dziedzinie.

   Beton architektoniczny w aranżacji wnętrz zadomowił się na dobre. Pierwsze zrealizowane projekty najczęściej w postaci paneli / płyt betonowych montowanych na ścianie wzbudzały niemały entuzjazm, zresztą jest tak do dziś. Grono miłośników rośnie a pomysły na wykorzystanie betonu architektonicznego namnażają się w głowach odpowiedzialnych  za tworzenie wizji.

Cenimy sobie miejsca spokojne, niekrzykliwe ,będące azylem dające poczucie otwartości i swobody. Form Modern jest idealnym medium dla kreowania własnej rzeczywistości.

  Zgodnie z dewizą LOFT MODERN DESIGN łączy w nowym produkcie artystyczną sztukę użytkową z technologicznymi możliwościami betonu. Form Modern tworzy minimalistyczne tło dla wnętrz przyciągając różne warstwy społeczne  dając im możliwość kreowania ducha współczesnej architektury. Daje się łączyć z różnymi stylami i rodzajami wykończeń. Przy czym jest tani i łatwy w montażu. Nadaje się do wnętrz i na zewnątrz. Doskonale wpasowuje się w lukę powstała na rynku a mianowicie uzupełnia szczelinę pomiędzy dekoracyjnym tynkiem marketowym a  płytami z betonu architektonicznego które robią słabe wrażenie finansowe, nie ma co ukrywać, są po prostu drogie.

Tutaj mamy ściany które po zakończeniu prac dają w odbiorze wizualnym poczucie dopiero co pozbawionej szalunków ściany betonowej. Jest to autorski produkt  który poprzez prostą technikę aplikacji daje niezwykła gładkość. Startowa grubość warstwy to 6mm nakładaną pacą zębatą i zagładzana do  grubości ok 4mm . Z kolei wtapiamy w nią folię sztywną 0,2mm i wygładzamy powierzchnię gumową pacą do fugowania. Po usunięciu folii po 20 godzinach mamy gładką i realistyczną powierzchnię betonową będącą najbliższą oryginałowi. Produkt nadaje się na zewnątrz przez co zastępuje dość kosztowne systemy montażowe dla płyt betonowych redukując koszty o  około 70% . Dzięki Form Modern otrzymujemy efekt elewacji z optyką jak beton po rozszalowaniu.

     Przygotowujemy zestawy do samodzielnego montażu które już wkrótce będzie można spotkać w sklepach internetowych i stacjonarnych. Ceniąc kreatywność architektów i projektantów w tworzeniu aranżacji zachęcamy do współpracy oferując szeroki pakiet rabatów na wybrane wyroby, pakiety startowe w formie próbek produktów z oferty. Oraz korzystne warunki współpracy.

  Ze szczegółową ofertą firmy i propozycjami w aranżacji wnętrz z betonu architektonicznego Form Modern  można spotkać  na stronie

www.loftmodern.pl 

Comments are closed.