Firma Zuliani Arredi – ekskluzywne meble

Możliwość komentowania Firma Zuliani Arredi – ekskluzywne meble została wyłączona Architektura, Design, Kuchnia, Ludzie, Technologia

Firma Zuliani Arredi powstała w wyniku współpracy producenta ręcznie wytwarzanych mebli oraz architekta.

Nicolę Zuliani, wytwórcę ekskluzywnych mebli z okolic Werony, poznałam podczas realizacji mojego projektu – renowacji wnętrz w centrum Mediolanu. Od tamtej pory zaczęliśmy ze sobą współpracować. Wzajemne zrozumienie i zgranie pomiędzy projektantem a wykonawcą zdarza się rzadko. Jak się okazało – myślimy na podobnych „falach”, co zaowocowało powstaniem i realizacją wspaniałych projektów. Po krótkim czasie zrodził się pomysł na poszerzenie naszej działalności o polski rynek.

Swoją karierę architekta rozpoczęłam na studiach w Polsce, które skończyłam już we Włoszech gdzie od kilku lat mieszkam na stałe. Podróżując między domami, pomyślałam o połączeniu tych dwóch krajów również w moim życiu zawodowym.

Nicola, zanim się poznaliśmy, rozważał możliwość otwarcia salonu meblowego w Polsce. Nie trzeba było długo czekać… zrealizowaliśmy nasze plany otwierając showroom w znanym na rynku międzynarodowym centrum handlowym Domoteka w Warszawie.

Dlaczego warto zwrócić się do nas przy projektowaniu wnętrz? Jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej fantazyjny projekt. Prezentujemy charakterystyczne meble, niespotykane gdziekolwiek indziej. Moje projekty wnętrz oraz mebli od początku stanowią integralną całość. Nicola dodatkowo dopracowuje je w swojej pracowni nierzadko wykonując to własnymi rękami. Jego meble zdobią już domy na kilku kontynentach.

Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania od polskich projektantów, którzy poszukują mebli wykonanych na wysokim poziomie przez włoskich specjalistów. Ponadto, oferujemy meble innych producentów, poszerzając tym nasz asortyment i gwarantując klientowi, że znajdzie u nas wszystko o czym sobie zamarzy, a nawet więcej. Odwiedzając nasz salon, można liczyć na profesjonalne doradztwo i doświadczenie naszych sprzedawców.

http://www.zulianiarredamenti.it/index_POL.html 

Comments are closed.