CAUDALIE – wellness & wine resort

Możliwość komentowania CAUDALIE – wellness & wine resort została wyłączona Kosmetyki, Zdrowie

Właściwości kosmetyczne i lecznicze winogron znane są już od starożytności, a luksusowe zabiegi z ich wykorzystaniem, zaspakajają zarówno potrzeby duchowe jak i cielesne. Pielęgnacja oparta na śródziemnomorskiej tradycji uprawy winorośli i produkcji wina oraz najnowszych osiągnięciach kosmetyki, połączona z lampką wykwintnego trunku w dłoni, to raj dla zmysłów i ciała każdej kobiety.

Pierwsze SPA francuskiej marki Caudalie powstało w 1999 roku na terenach winnicy Chateau Smith Haut Lafitte we Francji i tu też zrodziła się filozofia pielęgnacji opartej na winoterapii.
Od tej pory Spa Caudalie pojawiają się w najbardziej niezwykłych miejscach na całym świecie, które jednoczy wspólna filozofia i pasja do winorośli i wina.
Tej wiosny Spa Caudalie zawitało także do Polski! Już teraz możemy odkrywać zmysłowe zabiegi tej marki w wyjątkowym miejscu, Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort.

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort to rozległy majątek, odrestaurowany z troskliwością i pasją. Obcowanie z bujną przyrodą wypielęgnowanych ogrodów i parków głęboko relaksuje i pozwala odkryć naturę przyjemności. Winnica Pałac Mierzęcin, przetwórnia i Piwnica Win wyróżnia to miejsce spośród wielu odnawianych w ostatnim czasie pałaców i zamków. Winnica jest sercem majątku, a wino stało się pasją i stylem życia. To tu, na prawie 7 hektarach uprawia się 19 szczepów winorośli. Wytwarzane z nich wina zdobywają uznanie koneserów i są wyróżniane na licznych konkursach w kraju i zagranicą. Bliskość winnicy nie pozostaje bez wpływu na koncepcję działającej na terenie majątku Restauracji Destylarnia – rekomendowanej przez Slow Food Polska i wysoko ocenianej w najlepszych przewodnikach kulinarnych.

Winogrona stanowią również kwintesencję rytuałów piękna i zabiegów pielęgnacyjnych w Grape Spa.

Wśród wyjątkowych zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz Caudalie odnajdziemy między innymi: Peeling Gommage Crushed Cabernet, zabieg modelujący ciało Pulpe Friction, owijanie ciała Miód i Wino, Kąpiel winną czy zabieg na twarz Vinosource ze świeżymi winogronami. Najnowszym zabiegiem jest VINEACTIV czyli przeciwzmarszczkowo – rozświetlający koktajl pielęgnacyjny, dedykowany szczególnie aktywnym mieszkańcom miast, którzy żyją w zanieczyszczonym środowisku i pod wpływem stresu.
Wszystkie zabiegi Caudalie to prawdziwe, zmysłowe rytuały pielęgnacyjne dla ciała i duszy!

Klejnot francuskiej pielęgnacji, marka Caudalie, w połączeniu z wyśmienitymi winami z Pałacu Mierzęcin, to idealna kombinacja luksusu i elegancji, która powstała by dzielić się pasją do winorośli i ich właściwości.

EFEKT PR
Agnieszka Majczyk
a.majczyk@efektpr.pl
22 408 87 01

www.caudalie.com

Comments are closed.