AQUAMARINA – Inwestycje w apartamenty wakacyjne

Możliwość komentowania AQUAMARINA – Inwestycje w apartamenty wakacyjne została wyłączona Hotele, New, Podróże

AQUAMARINA – to marka obecna na rynku apartamentów wakacyjnych od prawie 10 lat.

Bogata oferta skierowana jest nie tylko do osób chcących wypocząć nad polskim morzem, ale również poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału oraz możliwości inwestowania w nieruchomości nadmorskie. AQUAMARINA to nie tylko obiekty w doskonałych lokalizacjach spełniających różne potrzeby klientów, ale również gwarancja komfortowego wypoczynku, bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi zarówno dla osób wypoczywających, jak i inwestujących. AQUAMARINA – inwestycja w wypoczynek Inwestycje w apartamenty wakacyjne, zyskują z roku na rok na popularności, budząc apetyt inwestorów i osób marzących o własnym mieszkaniu w nadmorskim kurorcie. Jednak podjęcie decyzji o zakupie to również wiele obaw i pytań: jak będę nadzorować wykańczanie lokalu? Co jeśli coś się zepsuje? Kto zajmie się remontem? Kto będzie sprzątał po lokatorach? Z takich i wielu innych powodów część osób rezygnuje ze spełniania swoich marzeń o lokum nad morzem. Jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie. AQUAMARINA to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą odpoczywać i zarabiać. Zyski z wynajmu Spółka Marina Invest (należąca do Grupy SABE), poza realizacją projektów deweloperskich zajmuje się również kompleksowym zarządzaniem wynajmem lokali w Świnoujściu i Międzyzdrojach pod wspólną marką AQUAMARINA. W zarządzaniu znajduje się obecnie ponad 200 lokali. W 2017 roku spółka obsłużyła ponad pięć tysięcy rezerwacji dla klientów z Polski i zagranicy, głównie z Niemiec. Co roku notuje wzrost przychodów i obłożenia, co przekłada się na wyższe zyski dla właścicieli apartamentów.

– Szacowany zysk z apartamentu wakacyjnego wynosi pomiędzy 4 a 5 procent i jest to fakt poparty historią naszych klientów. Żadne inne bezpieczne produkty inwestycyjne, np. lokaty bankowe nie przynoszą obecnie takiego dochodu.
Pod marką AQUAMARINA – zarządzamy od 2010 r. To dużo czasu i wiele doświadczeń, ale również bogata „historia” wyników najmu, którą udostępniamy na życzenie klienta. Zadowolenie klientów z jakości naszych usług oraz dobrych wyników znajduje potwierdzenie w liczbie zakupionych przez nich lokali, często dwóch lub więcej w różnych lokalizacjach.
Bardzo nas to cieszy, bo to najlepszy wyznacznik oceny naszej pracy przez inwestorów – mówi Tomasz Skowroński, prezes zarządu SABE Investments.

Jak to wygląda w praktyce?

Klient, który chce zainwestować w nieruchomości, kupuje mieszkanie, a kwestię wynajmu pozostawia Marina Invest.
– Wyróżniają nas dwie rzeczy. Po pierwsze, chcemy, żeby nasz produkt był przejrzysty i elastyczny dla właścicieli apartamentu, a po drugie żeby był dochodowy i wiarygodny. Dlatego oferujemy kompleksową ofertę. To sprawia, że nie trzeba nawet opuszczać miejsca zamieszkania, żeby zrealizować te wszystkie formy współpracy. Mamy wielu takich klientów którzy skorzystali z naszych propozycji nie widząc nawet swojego apartamentu. Oczywiście, zawsze zachęcamy, żeby zobaczyć je na żywo, ale technicznie – nie ma takiej potrzeby – mówi Katarzyna Kopacz, członek zarządu Marina Invest.

Dodatkowo wszystkie nasze lokale mają wydzieloną hipotekę. Nasi klienci są pełnoprawnymi właścicielami swoich lokali. Nie wiążemy ich długoterminowymi umowami na zarządzanie wynajmem, posiadają pełną swobodę przy wyborze operatora, mogą sprzedać lokal, zamieszkać w nim lub poprowadzić wynajem osobiście – dodaje. Mieszkanie pod klucz i nie tylko wykończenie mieszkania to często największy problem wielu świeżo upieczonych właścicieli nieruchomości.

Trudno koordynować pracę ekipy budowlanej nawet w tym samym mieście, a co dopiero jeśli trzeba to zrobić na odległość. W AQUAMARINA nie ma takiego problemu. – Ideą naszych działań jest zaoferowanie profesjonalnej pomocy w wykańczaniu i wyposażaniu apartamentu. Jesteśmy z klientem od początku procesu zakupu po wykończenie mieszkania na zarządzaniu najmem kończąc. Przyszły właściciel ma możliwość wyboru pakietu wykończenia i wyposażenia apartamentu, w zależności od swoich upodobań i potrzeb. Oczywiście jest to tylko nasza propozycja. Każdy może urządzić swoje lokum według własnego gustu i pomysłu. Aktywnie wspieramy klientów inwestycyjnych, przez cały rok troszczymy się o ich apartamenty, zarządzamy wynajmem, dbamy o przyjeżdżających gości, prowadzimy działania marketingowe, promocyjne aby zmaksymalizować zyski – podkreśla Katarzyna Kopacz.

Prima II Sp. z o.o. to nowa spółka należąca do grupy SABE Investments. Odpowiedzialna jest za realizację najnowszego projektu pod marką AQUAMARINA PRIMA w Międzyzdrojach. Ten 9-piętrowy hotel będzie jednym z najbardziej prestiżowych projektów deweloperskich w Międzyzdrojach.

– Największą zaletą tej inwestycji jest lokalizacja. Hotel jest położony w samym sercu miasta, 50 m od plaży i molo oraz słynnej „Promenady Gwiazd”. W ofercie mamy 122 apartamenty hotelowe 1, 2 czy 3 pokojowe. Każdy z nich posiada przestronny balkon lub loggie. Większość z nich ma piękny widok na morze. Jesteśmy przekonani o wysokiej atrakcyjności tej inwestycji dla kupujących. Ceny najmu uzyskiwane w centrum Międzyzdrojów w porównywalnych hotelach, praktycznie przesądzają o wysokiej dochodowości tego projektu dla klientów. Sprzedaż lokali w tej inwestycji już ruszyła – informuje Tomasz Skowroński.

Poprzednie inwestycje AQUAMARINA PRIMA to czwarta inwestycja Grupy SABE nad polskim morzem. Dotychczas zrealizowano dwie: AQUAMARINA MIĘDZYZDROJE (265 lokali) i AQUAMARINA ŚWINOUJŚCIE (133 lokale). Na ukończeniu jest trzecia AQUAMARINA ONYX (198 lokali), której sprzedaż praktycznie została zakończona.

Plany na przyszłość

AQUAMARINA trwale wpisała się w nadmorski rynek nieruchomości. W planach jest realizacja kolejnych inwestycji. – Oczywiście, aktualnie najważniejsze jest dla nas zakończenie rozpoczętych projektów budowanych i przekazanie ich klientom. Ogromny sukces marki AQUAMARINA potwierdza słuszność przyjętego modelu biznesowego, ale również dopinguje do dalszego rozwoju i skłania do rozszerzania oferty. Myślimy o podobnych projekty w górach, na Mazurach, być może na Kaszubach… Wszędzie tam, gdzie są chętnie wynajmowane apartamenty wakacyjne, a inwestorzy mogą liczyć na zyski – informuje Tomasz Skowroński, prezes zarządu SABE Investments.

Comments are closed.