Prezes i założyciel marki La Vie Skin Radomir Dawid Alejew

Możliwość komentowania Prezes i założyciel marki La Vie Skin Radomir Dawid Alejew została wyłączona Kosmetyki, Ludzie

Jestem koneserem życia…czerpię z niego pełnymi garściami co pozwoliło mi na stworzenie niezwykłej kreacji marki La Vie Skin i unikatowego na światowym rynku konceptu.

Motywem przewodnim moich biznesowych działań jest piękno, zarówno to, które nosimy w sobie jak i otaczające nas każdego dnia.

Na mojej życiowej drodze nauczyłem się doceniać każdy jego wymiar, zrozumieć zachodzące procesy, które kształtują nas i są inspiracją do dalszych działań.

Życie jest dla mnie nieustającą podróżą, która daje inspirację. To właśnie podróże i sztuka zainspirowały mnie do stworzenia marki, której motywem przewodnim stała się pasja wyrafinowanego życia – zaskakująca nieskazitelność i perfekcjonizm, który odnajdujemy w La Vie Skin.

Edukacja, zebrane doświadczenia, relacje pokazują mi każdego dnia jak ważne jest to, by nauczyć się doceniać piękno, uwrażliwić na nie. Stworzyłem markę, która jest odzwierciedleniem moich poglądów – afirmacją i celebracją życia. Poznając ludzi i ich kultury wiem, że łączy nas energia, chęć poznawania świata i czerpania z niego. Dzięki temu marka zdobyła uznanie w oczach odbiorców ceniących takie wartości. La Vie Skin kreuje i tworzy nową jakość życia.

Swoją historię La Vie Skin

Marka, którą stworzyłem rozpoczęła swoją historię w Niemczech.

Opatentowana szwajcarska technologia i zaawansowane badania wykreowały idealny produkt XXI wieku, który stoi na straży naturalnego piękna i blasku skóry. Wybór tysięcy osób, które znają swoją prawdziwą wartość, cieszą się życiem i dokonują świadomych wyborów. Holistyczny lifebalance zawarty w filozofii marki oraz naszych produktach.

Chcę ubierać w uśmiech, zadowolenie i dawać radość – moją misją jest zafascynować życiem.

LA VIE SKIN – marka luksusowych kosmetyków stworzonych z miłości do życia…

W SERCU WARSZAWY PRZY TRAKCIE KRÓLEWSKIM PO DUBAJU, DOHA I MOSKWIE POWSTAŁA NIEZWYKŁA PRZESTRZEŃ. REWOLUCYJNY KONCEPT JAKIEGO NA POLSKIM RYNKU JESZCZE NIE BYŁO.

Galeria Piękna, bo tak nazywa się koncept marki, łączy luksusowe kosmetyki i instytut zabiegowo-szkoleniowy a to wszystko w otoczeniu sztuki światowej klasy artystów.

Piękna przestrzeń będąca showroomem marki, która zachwyca najbardziej wymagające gusta to tylko początek.

Marka, która powstała z miłości do życia i piękna rozpoczęła swoją historię w Niemczech, gdzie z pomocą szwajcarskiego laboratorium pracowano nad stworzeniem kosmetyku z najefektywniejszych komponentów. Opatentowana technologia aktywizacji skóry na poziomie komórkowym pozwoliła stworzyć linię luksusowych kosmetyków dla osób, które cenią jakość i potwierdzoną badaniami innowacyjność.

Polki doceniają transparentność marek w kwestii składników i wiedzą, że piękna skóra pozwala cieszyć się życiem, dlatego marka La Vie Skin flagowy punkt otworzyła w Polsce, z biegiem czasu poszerzając swoje portfolio o kolejne produkty. Oprócz bogatych w substancje aktywne kremów, głęboko oczyszczającej aktywnej pianki, maski z 24k złotem, ma w ofercie również szeroką gamę selektywnych suplementy diety, a także wegańskie świece. Nieustannie pracuje nad recepturami oraz poszerza linię produktów.

Kosmetyk pozwala utrzymać intymną relację z odbiorcą, towarzyszy mu przez lata. To zaufanie, daje nam siłę by tworzyć. Dzięki temu marka rozwija koncepcję beauty o innowacyjne zabiegi i profesjonalne szkolenia branżowe oraz coachingi biznesowe.

La Vie Skin oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem flagowych produktów marki są dopełnieniem holistycznej filozofii niezwykłego konceptu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom prężnie rozwijającego się rynku usług beauty marka La Vie Skin wprowadziła do swojego portfolio szkolenia i coachingi.

Kursanci mogą skorzystać z wyselekcjonowanych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej m.in. modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, stymulatorów tkankowych, kosmetologii a na nich rozszerzyć wiedzę teoretyczną i praktyczną z mezoterapii czy lipolizy iniekcyjnej.

Coachingi biznesowe zrewolucjonizują działania w firmach – usprawnią procesy marketingowe i finansowe, a także nauczą skutecznie poruszać się w przepisach prawnych w branży beauty.

La Vie Skin to koncept, który holistycznie zadba o ciało i umysł. Luksusowe kosmetyki, najlepsze zabiegi i szkolenia, a to wszystko w niezwykłej przestrzeni, w której właściciel marki, od lat obcujący ze sztuką, zadbał o ekspozycję prac najlepszych artystów co dopełnia dzięła niezwykłej strefy La Vie . To miejsce, w którym zatrzymuje się czas… For love of life and beauty.

https://lavieskintherapy.com/pl/

https://lavieskin.pl/

LP Bayer Group Sp. z o.o.
Plac Trzech Krzyży 3
00-535 Warszawa

NIP: 7831755615
 +48 793 222 225

 contact@lavieskintherapy.com


Comments are closed.